Strona główna » Aktualności » W dniach 1-4 marca 2016 roku odbyły się XXII. Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2016

W dniach 1-4 marca 2016 roku odbyły się XXII. Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2016

Bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na XXII. Międzynarodowych Targach Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2016.

Stoisko dedykowane rozwiązaniom dla przemysłu wyposażyliśmy w ścianę graficzną firmy BARCO o przekątnej ekranu 140” i rozdzielczości 3840×2160 punktów. Składała się z 4 modułów tylnoprojekcyjnych OL-721, o rozdzielczości HD każdy, z układem oświetlającym LED i kontrolera TransFormN-SD wraz z oprogramowaniem CMS do zarządzania wyświetlaną informacją. Wielkość powierzchni ekranów była największą jaką dotąd prezentowaliśmy na targach Automaticon.

Barco na targach Automaticon 2016

Moduły tylno-projekcyjne z serii OL firmy BARCO to wyświetlacze DLP™ z nowoczesnym układem oświetlającym, zawierającym po 6 diod LED III generacji  w każdym z trzech kolorów. Ten nowatorski układ oświetlający zapewnia wysoką jasność, tak jak w przypadku lamp projekcyjnych i jednocześnie wielokrotnie dłuższy czas pracy – nawet do 80.000 godzin (9 lat ciągłej pracy) – co dla użytkownika oznacza to brak kosztów materiałów eksploatacyjnych. Dodatkową zaletą zastosowania diod LED III generacji jest znacznie szersza paleta barw ekranów oraz lepsze ich nasycenie niż w przypadku stosowania lamp projekcyjnych.

Więcej informacji BARCO

Na stoisku przedstawiliśmy także najnowszą wersję oprogramowania HMI/SCADA firmy PROGEA – Movicon 11.4 oraz Automation Platform.NExT – otwartą platformę oprogramowania przemysłowego opartą na najnowszych standardach i technologiach: .NET, C#, WPF/XAML, OPC UA, SQL Server, HTML 5, Cloud. Movicon 11.4 PRO SCADA to kompletny system wizualizacji dla aplikacji jedno- i wielostanowiskowych z architekturą Klient/Serwer (wbudowane funkcje sieciowe i opcjonalny dostęp internetowy WebClient) o potężnej funkcjonalności: animowana grafika wektorowa SVG, procesowa baza danych czasu rzeczywistego, biblioteka obiektów graficznych Power Templates i driverów komunikacyjnych, wielowątkowe środowisko VBA, obiekty ActiveX i OCX, funkcje sterowania SoftLogic, alarmy, harmonogramy, wykresy bieżące i archiwalne, generator raportów, receptury, autentykacja użytkowników i rejestr audytorski zgodny z wymaganiami FDA CFR21 Part 11, dynamiczna zmiana języka, rozpoznawanie mowy, obsługa kamer IP, obsługa ekranów dotykowych, OPC DA Client, OPC XML DA Client, online/remote Debugger, funkcjonalność Multi-drivers oraz archiwizacja i raportowanie oparte na zewnętrznej bazie danych.

Stoisko AB-Micro na targach Automaticon 2016

Więcej informacji www.abmicro.pl/progea lub www.movicon.pl

Natomiast na stoisku D9 – poświęconemu oprogramowaniu EPLAN –  pod hasłem „Przyjdź i przejmij pełną kontrolę nad swoimi projektami!” zaprezentowaliśmy najnowszą wersję platformy EPLAN 2.5, która umożliwia zarządzanie danymi w procesie inżynieryjnym począwszy od procesu planowania, poprzez szczegółowy projekt, aż po produkcję i serwis. Najważniejsze funkcje obejmują przede wszystkim szybką edycję i proste zarządzanie dokumentacją – pozwólcie się Państwo zaskoczyć nowymi możliwościami Platformy EPLAN.

Więcej informacji www.eplan.pl

Do zobaczenia w przyszłym roku!

 
Więcej w Aktualności, Automaticon
Certyfikowany interfejs EPLAN w SAP

Integracja interfejsu „SAP Engineering Control Center Interface to EPLAN” jest dostępna od września tego roku. EPLAN jest zatem pierwszym i...

Zamknij