Strona główna » Wymiana oraz serwis wyłączników produkcji GE/Apena

Wymiana oraz serwis wyłączników produkcji GE/Apena

Oferujemy Retrofity wyłączników powietrznych mocy nn:

  • APU Apena
  • DS Apena
  • MPact GE
  • Entelliguard GE

Retrofity wyłączników Apena®

Gwarantowane znakiem towarowym Apena® rozwiązanie maksymalnie upraszcza montaż.

Nawet słynące z wyjątkowo solidnego wykonania popularne w Polsce wyłączniki produkcji Apeny, z biegiem czasu ulegają awariom, bądź też nie spełniają podwyższonych wymagań technicznych.

Wymiana włączniki bywa konieczna. Ze względów ekonomicznych oraz uzasadnione technologicznie jest więc konieczna szybkie, rozsądne cenowo i niezawodne rozwiązanie, które pozwoli zastąpić uszkodzony wyłącznik nowoczesnym produktem renomowanych światowych producentów.

Naszym klientom oferujemy w miejsce dotychczasowych urządzeń, aparaty ABB oraz Mitsubishi.

Zastosowanie Retrofitu pozwala dokonać błyskawicznej wymiany, bez ingerencji w konstrukcję mechaniczną rozdzielnicy i połączenia elektryczne.

Czym jest Retrofit?

Specjalnie dla użytkowników wyłączników produkcji Apeny, w oparciu o wieloletnie doświadczenie zespołu technicznego i spadkobierców marki Apena® przedstawiamy rozwiązanie, które pozwala na szybką wymianę wyłącznika na nowoczesna urządzenie innych czołowych producentów. Zastosowanie Retrofitu nie wymaga przebudowy infrastruktury – szafy wyłączników mogą być serwisowane, ale nie muszą być wymieniane. W miejsce uszkodzonego wyłącznika wstawiamy nowy odpowiednio dobrany wyłącznik nowej generacji. Retrofit to rodzaj obudowy, której wymiary zewnętrzne, konstrukcja oraz lokalizacja wszystkich złączy elektrycznych, ze szczególnym uwzględnieniem torów prądowych, są takie same jak w urządzeniu podlegającym wymianie. Ze względu na postęp technologiczny w budowie nowych aparatów, urządzenia będące zamiennikami wymienianych wyłączników z powodzeniem mieszczą się we wnętrzu Retrofitu.

Zastosowane rozwiązanie sprawia, że operacja wymiany wyłącznika trwa tyle czasu ile zajęłoby wysunięcie starego wyłącznika oraz powtórny jego montaż.

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Studenci Politechniki Gdańskiej nagrodzeni!

Z nieukrywaną dumą informujemy, że 3 studentów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej, weźmie udział w nagrodę w szkoleniu z...

Zamknij