Strona główna » Dział Elektrotechniki

Dział Elektrotechniki

Kontakt do działu Elektrotechniki

ul. Poleczki 23 wejście F
02-822 Warszawa

Lokalizacja na mapach Google

Biuro Obsługi Klienta
Tel.: +48 22 54-51-520
abb@abmicro.pl

Dyrektor Działu Elektrotechniki
Andrzej Rybicki, tel. +48 22 545-15-27, gsm. +48 600-477-418
andrzej.rybicki@abmicro.pl

Dział Handlowy
Dorota Komarnicka, tel. +48 22 545-15-23, gsm. +48 600-477-420
dorota.komarnicka@abmicro.pl
Piotr Skiba, tel. +48 22 545-15-24, gsm. +48 883-327-231
piotr.skiba@abmicro.pl
Jerzy Padewski, tel. +48 22 545-15-22, gsm. +48 532-751-618
jerzy.padewski@abmicro.pl
Grzegorz Banasiak, tel. +48 22 545-15-26
grzegorz.banasiak@abmicro.pl
Konrad Bieńkowski, tel. +48 22 545-15-21
konrad.bienkowski@abmicro.pl
Jacek Jędrzejczyk, tel. +48 22 545-15-25
jacek.jedrzejczyk@abmicro.pl


Oddział Katowice
(POŁUDNIE)

ul. Księdza Biskupa Herberta Bednorza 1
40-384 Katowice

Lokalizacja na mapach Google

Inżynier Sprzedaży
Andrzej Dubiel, kom.: +48 600-477-407
andrzej.dubiel@abmicro.pl

Wsparcie Sprzedaży
Agata Borońska, kom.: +48 600-477-419
agata.boronska@abmicro.pl


Oddział Gdańsk
(PÓŁNOC)

ul. Jaśkowa Dolina 81
80-286 Gdańsk

54o21’30.24″N 18o38’48.55″E
Lokalizacja na mapach Google

Inżynier sprzedaży
Izabela Uschpelkat, kom.: +48 538-557-448
izabela.uschpelkat@abmicro.pl

Przedstawiciel handlowy
Małgorzata Mazurczak, kom.: +48 600-477-414 
malgorzata.mazurczak@abmicro.pl




Przeczytaj poprzedni wpis:
Zamknij