Strona główna » Osprzęt elektrotechniczny

Osprzęt elektrotechniczny

Historia General Electric sięga 1892 roku i ściśle związana jest z osobą słynnego wynalazcy i naukowca Thomasa Edisona. Dziś mniej pamiętamy o jego innym talencie – pioniera biznesu. Dzięki pracy, polegającej na przygotowaniu firm, z różnych branż, do wdrożenia innowacji, Edison zbudował podwaliny pod sukces koncernu GE.

Współcześnie GE, dzięki wieloletniemu rozwojowi, ma w swoim portfolio szeroką gamę wiodących przedsiębiorstw, z różnych dziedzin przemysłu.

W 1995 GE weszło na polski rynek i w tej chwili koncern posiada w Polsce trzy fabryki GE Industrial Solution (w Kłodzku, Łodzi i Bielsku-Białej), dwa zakłady GE Aviation (w Dzierżoniowie i w Bielsku-Białej) oraz Centrum Projektowe EDC (Engineering Design Center) w Warszawie, które w 2017 zatrudniało ok. 1800 inżynierów. W 2013 roku GE Healthcare otworzyło Centrum Doskonałości IT w Krakowie.

AB-Micro jest od 1991 roku, uznanym na rynku, autoryzowanym dystrybutorem GE Industrial Solution.

GE Industrial Solutions jest wiodącym dostawcą rozwiązań w aparaturze niskiego i średniego napięcia, w szczególności komponentów do instalacji elektrycznych w aplikacjach budowlanych i przemysłowych, produktów kontrolno-sterowniczych, obudów ogólnego zastosowania oraz rozdzielnic. Oferta produktowa GE Industrial Solutions skierowana jest do hurtowni elektrotechnicznych, instalatorów i wykonawców, producentów rozdzielnic i urządzeń oraz energetyki zawodowej.

W celu poznania zakresu oferowanych przez nas urządzeń GE zapraszamy do sklepu internetowego abmicro lub do kontaktu z działem handlowym.

  • Aparatura modułowa
  • Aparatura pulpitowa i sygnalizacyjna
  • Obudowy, szafy, rozdzielnie
  • Przekaźniki
  • Styczniki
  • Wyłączniki, rozłączniki, przełącznikiPrzeczytaj poprzedni wpis:
Pierwszy występ AB-MICRO na TRAKO!

W ubiegłym tygodniu zakończyły się 13. Międzynarodowe Targi Kolejowe, organizowane przez MTG S.A. oraz Grupę PKP. Są to największe targi...

Zamknij