Strona główna » abmicro.pl » Pierwszy występ AB-MICRO na TRAKO!

Pierwszy występ AB-MICRO na TRAKO!

W ubiegłym tygodniu zakończyły się 13. Międzynarodowe Targi Kolejowe, organizowane przez MTG S.A. oraz Grupę PKP. Są to największe targi dla kolejnictwa w Polsce i drugie w Europie. TRAKO dają możliwość prezentacji produktów z przeznaczeniem dla transportu szynowego oraz spotkań z tym nowym dla nas środowiskiem. W trakcie tragów była możliwość wzięcia udziału w licznych debatach, konferencjach i seminariach.

Na stoisku w hali E pokazaliśmy produkowane przez renomowane firmy: ABB i General Electric urządzenia zabezpieczające i kontrolno-sterownicze dostosowane do użytku w taborach kolejowych i podlegające najwyższym wymaganiom bezpieczeństwa oraz możliwości oprogramowania EPLAN, a w szczególności:

  • aplikację EPLAN Smart Wiring
  • aplikację EPLAN eView
  • zintegrowany system wartości EPLAN i RITTAL.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z BOK GE/ABB – tel. +48 22 545-15-20 oraz z naszym hotlinem dedykowanym oprogramowaniu EPLAN tel. +48 662 868 869.
Więcej w abmicro.pl, Aktualności
Targi ENERGETAB 2019 zakończone!

19 września zakończyła się 32. Edycja bielskich targów ENERGETAB 2019. W tym roku zaprezentowaliśmy Państwu ofertę firmy BARCO w postaci...

Zamknij