Strona główna » Aktualności » Targi ENERGETAB 2019 zakończone!

Targi ENERGETAB 2019 zakończone!

19 września zakończyła się 32. Edycja bielskich targów ENERGETAB 2019.

W tym roku zaprezentowaliśmy Państwu ofertę firmy BARCO w postaci wielkoformatowej ściany graficznej składającej się z 4 ekranów o przekątnej 140” z laserowym układem oświetlającym wraz z kontrolerem TransForm-SD i oprogramowaniem CMS do zarządzania wyświetlaną informacją. Jest to idealny produkt wykorzystywany już w Polsce przez operatorów centrów zarządzania, m.in. policję, wojsko, służby utrzymania ruchu i stacje telewizyjne.

Uwagę zwiedzających przykuwała także szafa przemysłowa wyposażona w niezawodny system sterowania APS – produkowany przez AB-MICRO, a możliwy do wykorzystania w realizacji nowoczesnych, łatwych w obsłudze i utrzymaniu ruchu systemów zasilania w przemyśle i infrastrukturze. System posiada dostęp do chmury z mobilnych urządzeń podłączonych do Internetu, dzięki czemu możemy sterować nim na odległość, kontrolować zasilanie, przetwarzać dane z analizatorów sieci, czy sprawdzać archiwum zdarzeń.

Zapraszamy do zapoznania się z szerszą ofertą BARCO oraz do poznania innych atrybutów niezawodnego systemu sterowania APS na stronie www.szr-aps.pl

Na drugim stoisku targowym przedstawiliśmy nowości w ofercie firmy EPLAN, a wśród nich:
  • VALUE CHAIN – zintegrowanym łańcuch wartości. To komputerowe wspomaganie procesu prefabrykacji szaf umożliwiające automatyczny dobór materiałów i wizualizację efektu końcowego. Pozwala utrzymać pełną spójność zarządzania projektem, tworzenia dokumentacji oraz zarządzania zmianami. Pomagają tutaj produkty: EPLAN Data Portal, EPLAN Electric P8, EPLAN Pro Panel i EPLAN Smart Wiring.
    EPLAN wraz z siostrzaną firmą Rittal dostarcza rozwiązanie, które pomaga klientom oszczędzać czas i pieniądze, zapobiegać błędom oraz stale zwiększać wydajność.
  • aplikacją EPLAN Smart Wiring wyposażoną w nową technologię Client-Server, która poprzez instalację na lokalnym urządzeniu lub na serwerze, udostępnia dane projektu centralnie oraz umożliwia jednoczesną pracę wielu użytkownikom nad jednym projektem.
  • aplikacją EPLAN eVIEW umożliwiającą przeglądanie i komentowanie zmian za pomocą przeglądarki internetowej z dowolnego miejsca. Oprogramowanie łatwo i intuicyjnie prowadzi użytkownika podczas kontroli wprowadzania i oznaczania zmian w projekcie, umożliwia bezpieczną i przejrzystą komunikację z różnymi działami, dostawcami i usługodawcami. A wszystko to bez użycia papieru, z danymi bezpośrednio z chmury.

  

Zapraszamy na stronę www.eplan.pl w celu uzyskania większej ilości informacji oraz do kontaktu z naszym hotlinem tel. +48 662 868 869.

 

Do zobaczenia na kolejnym ENERGETABie, 15-17.09.2020 r. !

 
Więcej w Aktualności, Energetab
Komponenty GE do pojazdów trakcyjnych

W ofercie produktowej GE Industrial Solutions posiadamy urządzenia elektryczne dostosowane do użytku w taborach kolejowych. Podlegają one najwyższym wymaganiom bezpieczeństwa...

Zamknij