Strona główna » Oferta produktowa ABB – AB-MICRO Autoryzowany Dystrybutor

Oferta produktowa ABB – AB-MICRO Autoryzowany Dystrybutor

Począwszy od roku 2019 AB-MICRO jest autoryzowanym dystrybutorem produktów ABB. Ten międzynarodowy koncern znany jest polskim elektroenergetykom i automatykom od kilkudziesięciu lat. Od ponad 25 lat ABB jest obecne także w Polsce. Posiada liczne fabryki i centra rozwojowe. W Polsce zatrudniają łącznie ponad 7200 pracowników zlokalizowanych w oddziałach firmy, fabrykach i biurach sprzedaży. Połowa produkcji polskich fabryk ABB trafia do niemal wszystkich krajów świata.

ABB jest uznana za jedną z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce. Nowatorskie rozwiązania, których inicjatorem są naukowcy krakowskiego Centrum Badawczego ABB, wpływają na zwiększenie wydajności oraz poprawę jakości wyrobów firmy.

AB-MICRO we współpracy z Biznesem Elektryfikacji ABB oferuje pełny zakres produktów i systemów niskiego napięcia do instalacji w budynkach, w zakładach przemysłowych oraz dla dostawców końcowych OEM. Produkty te spełniają wymagania wszystkich najważniejszych norm krajowych i międzynarodowych oraz są dopuszczone do użytku przemysłowego.

Szczegółowa oferta produktowa obejmuje:

 

Do pobrania:

Oferta produktowa
Analizatory sieci M4M – zarządzanie zasilaniem dzięki detekcji


Przeczytaj poprzedni wpis:
Kontakt do Działu APS

ul. Poleczki 23 wejście F 02-822 Warszawa Lokalizacja na mapach Google Andrzej Rybicki: +48 22 545-15-27, gsm. +48 600-477-418 email: andrzej.rybicki@abmicro.pl...

Zamknij