Strona główna » ABB » W 2020 AB-MICRO zostało dystrybutorem technicznym napędów firmy ABB

W 2020 AB-MICRO zostało dystrybutorem technicznym napędów firmy ABB

Nasza wykwalifikowana kadra inżynierska dobiera i uruchamia na życzenie klienta odpowiednio dobrany do jego potrzeb przemiennik częstotliwości lub softstart. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiele uruchomionych aplikacji.

Opracowane przez ABB napędy z regulowaną prędkością obrotową kontrolują prędkość obrotową silników elektrycznych, tak aby dopasować ją do realizowanych zadań, przyczyniając się tym samym do oszczędności energii i poprawy wyników w zakładach przemysłowych, sklepach, biurach i domach na całym świecie.

Jest tylko kilka urządzeń, które odgrywają tak ważną rolę w procesach przemysłowych i tylko kilka, które zużywają i przekształcają tak dużą ilość energii jak silniki elektryczne. W rzeczywistości około dwie trzecie całej energii elektrycznej wytwarzanej na świecie jest przekształcane w energię mechaniczną za pomocą silników elektrycznych.

Zdecydowana większość tych silników napędza wentylatory, pompy i sprężarki pracując przy stałej prędkości obrotowej nawet wówczas, gdy nie jest to konieczne. Sterowanie przepływem płynów lub gazów odbywa się poprzez dławienie przepływu za pomocą przepustnic oraz zaworów. Tym samym dochodzi do niepotrzebnego marnotrawstwa ogromnej ilości energii i emitowania znacznych ilości CO2.

W ofercie ABB którą dystrybuuje AB-MICRO można wyróżnić:

  • standardowe napędy z wszystkimi podstawowymi funkcjami i elementami w standardzie
  • kompaktowe napędy do precyzyjnego sterowania prędkością obrotową
  • maszynowe napędy do dokładnego sterowania silnikiem z dodatkowymi funkcjami zwiększającymi niezawodność
  • przemysłowe napędy do najbardziej wymagających zastosowań w przemyśle, z wieloma funkcjami    dodatkowymi
  • napędy do zastosowań w konkretnych aplikacjach np. wentylatorowych lub pompowych
  • softstarty od najprostszych konstrukcji po najbardziej zaawansowane urządzenia do optymalizacji rozruchu trójfazowego silnika asynchronicznego.

W przypadku zainteresowania w/w ofertą produktów ABB prosimy o kontakt mailowy: napedyabb@abmicro.pl , abb@abmicro.pl, lub telefoniczny : (22) 545 15 22

 

Certyfikowani specjaliści w dziedzinie napędów ABB:

 
Więcej w ABB, Aktualności
Teraz jeszcze łatwiej do nas trafić!

Prezentujemy Państwu nowe szyldy w nowej lokalizacji! Przypominamy, że jesteśmy teraz na ul.Poleczki 23, wejście F. Wjazd dla aut osobowych...

Zamknij