Strona główna » Aktualności » System ponownego załączania TeleREC Top

System ponownego załączania TeleREC Top

TeleREC Top to system ponownego załączania wyłącznika nadprądowego z funkcją dodatkowego zabezpieczenie przeciwporażeniowego. Przeznaczony jest do pracy w instalacjach bez dozoru, gdzie pewność zasilania jest bardzo istotna.

TeleREC Top składa się z wyłącznika nadprądowego 2 lub 4 fazowego o obciążalności zwarciowej 10kA (EN 60898-1) zintegrowanego z modułem napędu silnikowego oraz przekaźnika.

TeleREC-Top-2

Maksymalna ilość operacji ponownego załączania oraz sekwencje czasowe mogą być programowane przyciskami na przednim panelu. W standardowej wersji TeleREC Top posiada styki pomocnicze sygnalizacji i alarmu oraz blokadę na kłódkę w pozycji wyłączonej. Przystosowany jest także do współpracy z zewnętrznym przekładnikiem do ochrony różnicowoprądowej o średnica 25 lub 35 mm2. Zakres znamionowych prądów układu od 6 do 63A dla charakterystyki czasowo-prądowej B lub C. Prądy różnicowe mogą być nastawialne w przedziale od 30 mA do 1A.

Więcej informacji na temat systemu można uzyskać pod numerem telefonu:
22 54 51 520

 
Więcej w Aktualności, GE PC
AB-MICRO na Konferencji TRANSFORMATOR 2017

W dniach 9-11 maja 2017 roku odbyła się w Toruniu w hotelu Filmar Międzynarodowa Konferencja Transformatorowa TRANSFORMATOR 2017, którą organizowało...

Zamknij