Strona główna » Aktualności » ŚWIATŁO 2014 – relacja po targach

ŚWIATŁO 2014 – relacja po targach

W dniach 26-28 lutego odbyła się kolejna XXII. edycja Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2014. Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie gościło krajowe i zagraniczne firmy, które zaprezentowały swoje wyroby w 3 halach wystawowych. Dział Elektrotechniki firmy AB-MICRO pokazał system zarządzania oświetleniem miast i przemysłu, który pozwala na oszczędności do 50% energii.

Zwiedzający zainteresowani systemem GradiLuxTM firmy GE Power Controls, licznie odwiedzali nasze stoisko. Aby zaprezentować dodatkowe możliwości urządzenia na tle pięknie oświetlonego mostu z miastem w dalszej perspektywie ustawiona została lampa parkowa, która rozświetlała się po uruchomieniu czujnika ruchu zamontowanego w powieszonej na aluminiowym systemie quadro metalowej lampie.

Skalę oszczędności pokazywały pomiary w aplikacji wyświetlanej na 47 calowym ekranie firmy BARCO, którego dystrybutorem na terenie Polski jest również firma AB-MICRO.

Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy na przyszłoroczne targi ŚWIATŁO 2015.

 

Targi ŚWIATŁO 2014

Targi ŚWIATŁO 2014

Targi ŚWIATŁO 2014

Targi ŚWIATŁO 2014

Targi ŚWIATŁO 2014
Więcej w Aktualności, GE PC
Video-wall
Centrum operacyjne – właściwa perspektywa dla zarządzania obrazem i danymi w przyszłości

W 1800 roku naszą planetę zamieszkiwał 1 miliard ludzi, z czego 3% na obszarach miejskich. Dziś, zaledwie 200 lat później,...

Zamknij