Strona główna » abmicro.pl » Średnie napięcie

Średnie napięcie

Niezawodność zasilania jest parametrem kluczowym dla bezpieczeństwa systemu. Kluczowymi elementami są w tym przypadku instalacje wysokiego i średniego napięcia. AB-Micro dostarcza kompletny pakiet do instalacji średniego napięcia; od inżynierii po konserwację. Bezpieczna praca z instalacjami średniego i wysokiego napięcia wymaga określonych kwalifikacji i wiedzy fachowej. Nasz zespół współpracuje z wyspecjalizowanymi firmami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji SN.

Dokładamy wszelkich starań by oferta nasza jak najlepiej, odpowiadała na zapotrzebowanie rynku. W obszarze naszego zainteresowania znajdują się nowe instalacje, wymiana oraz ich modyfikacja. Wsparcie jest możliwe od pierwszych dni projektu przez okres uzgodniony ze zleceniodawcą.

Potrafimy skuteczne współpracować przy realizacji większych projektów oraz wykonywać zlecenia pod klucz.

W przypadku instalacji już istniejących oferujemy szeroki pakiet usług. Możemy zaproponować ich rozszerzanie, adaptację, czy też testowanie parametrów. Przebudowa zakładu obejmuje często modernizację i rozbudowę instalacji elektrycznej. Może się również zdarzyć, że w istniejącym środowisku nastąpi zmiana produkcyjna, a instalacja elektryczna będzie wymagała dostosowania. Każda instalacja wymaga okresowej konserwacji oraz monitoringu parametrów krytycznych. Okresowe inspekcje to absolutne minimum. Obserwacja parametrów w czasie rzeczywistym to wymogi czasu. AB-MICRO oferuje system monitoringu temperatur w rozdzielniach SN i nN. Instalowany przez nas system monitoringu temperatur firmy Exertherm pozwala na wczesne wykrycie słabych punktów instalacji spowodowanych długotrwałą eksploatacją lub niedokładnościami montażu.

Jeżeli poszukujesz solidnego partnera, który wesprze Cię w bezpiecznym prowadzeniu biznesu, AB-MICRO może Ci w tym pomóc.

Dział Elektrotechniki

 
Więcej w abmicro.pl, Aktualności
CP-S .1 – zasilacze impulsowe kluczowane po stronie pierwotnej

CP-S .1 to zaawansowany, wysokiej wydajności i niezawodności zasilacz w obudowie kompaktowej przeznaczony do stosowania w różnorodnych aplikacjach przemysłowych. Jest...

Zamknij