Strona główna » Aktualności » OverView MVL-721 – 70” moduł projekcyjny HD z układem oświetlającym LED

OverView MVL-721 – 70” moduł projekcyjny HD z układem oświetlającym LED

Wraz z seria MVL Barco wprowadza na rynek rodzinę modułów projekcyjnych oferujących zbalansowany zestaw najważniejszych parametrów, idealnie dopasowany do standardowych wymagań. Parametry modułów MVL nie oznaczają kompromisu w jakości, ale zostały specjalnie dobrane, aby zmniejszyć zarówno koszty zakupu jak i koszty utrzymania.

MVL-721 jest prostym w działaniu modułem projekcyjnym z diodowym układem oświetlającym LED, o współczynniku kształtu 16:9, który został skonstruowany, aby zapewnić typowa jasność, ostrość i katy obserwacji dla obrazu o rozdzielczości HD w nowoczesnych dyspozytorniach i centrach operacyjnych, małych i średniej wielkości.

Niezwykle długi czas życia diod LED

Unikalny aktywny system chłodzenia cieczą, zastosowany przez Barco, w istotny sposób obniża temperaturę pracy diod LED. To zapewnia nie tylko długi czas życia diod LED (>80,000 godzin), ale pozwala cały czas osiągać deklarowany poziom jasności świecenia. Długi czas życia diod LED pozwala na długi czas pracy bez awarii i niskie koszty eksploatacji. Zastosowanie najnowszych diod LED pozwoliło uzyskac o 30% mniejsze zużycie energii niż w porównywalnych produktach.

Komfortowa obserwacja

Moduły MVL-721 wyposażone są w system automatycznej kalibracji Sense5, w celu zapewnienia jednorodności koloru i jasności obrazu. System ten współpracuje z zaawansowanym czujnikiem koloru, który w sposób ciągły mierzy punkt bieli oraz poziomy podstawowych kolorów i w razie konieczności dokonuje korekcji. W wyniku działania tego systemu zapewniana jest, w sposób ciągły, wysoka jednorodność kolorystyczna pomiędzy modułami, przez cały czas ich pracy.

dokument PDFOverView MVL-721 – 70” moduł projekcyjny HD z układem oswietlajacym LED

 
Więcej w Aktualności, Barco
ODLF-721 – moduł projekcyjny z podświetleniem laserowym z dostępem serwisowym od przodu

Wyposażone w najnowszą technologię laserową, ściany graficzne BARCO z podświetleniem diodami laserami RGB dostarczają najwyższe poziomy jasności i nasycenia barw w...

Zamknij