Strona główna » Aktualności » ODLF-721 – moduł projekcyjny z podświetleniem laserowym z dostępem serwisowym od przodu

ODLF-721 – moduł projekcyjny z podświetleniem laserowym z dostępem serwisowym od przodu

Wyposażone w najnowszą technologię laserową, ściany graficzne BARCO z podświetleniem diodami laserami RGB dostarczają najwyższe poziomy jasności i nasycenia barw w połączeniu z najniższymi całkowitymi kosztami utrzymania (TCO). Dziesiątą generacją ścian graficznych BARCO po raz kolejny podnosi poprzeczkę na rynku wizualizacji dla infrastruktury krytycznej.

Zapewniając 2x większą jasność, w stosunku do rozwiązań tylno-projekcyjnych z oświetleniem tradycyjnymi diodami LED, laserowe diody rozwiązują problemy z jakimi stykały się poprzednie urządzenia w bardzo jasnych pomieszczeniach. Wysoka jasność pozwala na komfortową pracę w warunkach oświetlenia dziennego, dzięki czemu pomieszczenia operatorów nie muszą być w ogóle zacieniane, co korzystnie wpływa na warunki pracy. Wysokie nasycenie kolorów sprawia, że nawet drobne detale stają się widoczne, zwiększając świadomość sytuacyjną. Dostęp serwisowy od przodu eliminuje konieczność wydzielenia serwisowej przestrzeni technicznej za ścianą graficzną.

dokument PDFUlotka Laser RGB ODLF-721 moduł projekcyjny z podświetleniem laserowym z dostępem serwisowym od przodu

 
Więcej w Aktualności, Barco
Po targach ITM Polska 2019

W dniach 4-7 czerwca 2019 r. odbyły się w Poznaniu targi Innowacje-Technologie-Maszyny ITM Polska, w których firma AB-MICRO wzięła udział po...

Zamknij