Strona główna » Aktualności » Po targach ITM Polska 2019

Po targach ITM Polska 2019

W dniach 4-7 czerwca 2019 r. odbyły się w Poznaniu targi Innowacje-Technologie-Maszyny ITM Polska, w których firma AB-MICRO wzięła udział po raz pierwszy. Targi te dają możliwość zaprezentowania swoich dokonań w sferze nowych produktów, maszyn czy urządzeń dla przemysłu motoryzacyjnego, kolejnictwa, spawalnictwa, metalurgii, lakiernictwa czy obróbki metalu.

Pion Systemów CAE, zajmujący się, z ogromnym sukcesem na rynku polskim oprogramowaniem EPLAN, w trakcie targów zaprezentował między innymi najnowszą wersję Platformy – 2.8, oferującą innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania dla wszystkich obszarów działania i etapów procesów inżynieryjnych, a przeznaczone dla wszystkich branż przemysłu.

EPLAN oferuje rozwiązania inżynieryjne zorientowane na proces, które spełniają różnego rodzaju wymagania inżynieryjne. Kompleksowo wspiera wszystkie etapy produkcyjne, od powstania pomysłu na produkt, przez jego projektowanie, aż po produkcję.

Więcej informacji nt. produktów EPLAN dostępnych jest na stronie www.eplan.pl
Więcej w Aktualności, Eplan
AB-MICRO wzięło udział w Kongresie ITS

W dniach 22 i 23 maja 2019 r. w budynku CZIiT Politechniki Warszawskiej odbył się XII Polski Kongres ITS (Inteligentnych...

Zamknij