Strona główna » Aktualności » AB-MICRO wzięło udział w Kongresie ITS

AB-MICRO wzięło udział w Kongresie ITS

W dniach 22 i 23 maja 2019 r. w budynku CZIiT Politechniki Warszawskiej odbył się XII Polski Kongres ITS (Inteligentnych Systemów Transportowych). W tym roku w Kongresie,  który corocznie organizuje Stowarzyszenie ITS Polska, udział wzięło prawie 200 osób z firm związanych z branżą zarządzania ruchem, organów samorządowych, organów rządowych, wyższych uczelni i prasy branżowej.

W programie XII Kongresu poruszane były m.in. zagadnienia związane z wdrażaniem pojazdów autonomicznych, przyszłości miejskich systemów ITS w formie zewnętrznej usługi zarządzania ruchem, czy też systemami bezzałogowego transportu powietrznego. W sesji dotyczących Wybranych technologii ITS”, swoją prelekcję pt. „Nowe technologie w profesjonalnych rozwiązaniach wielkoformatowej wizualizacji w dyspozytorni” wygłosił Dyrektor Pionu Technik Komputerowych naszej firmy – Arkadiusz Cetner. Jednym z zagadnień, które omawiał była prezentacja doskonałych parametrów najnowszej technologii modułów tylno-projekcyjnych DLP z laserowym układem oświetlającym.

Wszyscy uczestnicy Kongresu mieli możliwość zapoznania się z tą technologia, bo w dużym hallu konferencyjnym na parterze budynku prezentowaliśmy wielkoformatową ścianę graficzną złożoną z właśnie z takich laserowych modułów tylno-projekcyjnych. Ściana ta złożona była z czterech modułów o przekątnej ekranu 80”, z podświetleniem laserowym pełnym. Jej ekran o wymiarach 3,5x2m (przekątna 160”) oraz rozdzielczości 3840×2160, o wspaniałej a jednocześnie naturalnej kolorystyce i bardzo głębokim kontraście prezentował się naprawdę imponująco. Prezentowane moduły 80” ODL-821 to obecnie najnowsze moduły o największej przekątnej obrazu produkowane przez BARCO – lidera w tylno-projekcyjnych ścianach graficznych.

Tych z  Państwa, którzy  chcieliby osobiście przekonać się o doskonałości obrazu i unikalnych parametrach funkcjonalnych wielkoformatowej ściany graficznej złożonej z modułów laserowych ODL-821 już teraz zapraszamy na targi ENERGETAB 2019, w dniach 17-19 września 2019 r.

AB-MICRO jako generalny dystrybutor ścian graficznych Barco w Polsce może pochwalić się ponad 200 modułami zainstalowanymi w centrach zarządzania, punktach dyspozytorskich, studiach telewizyjnych, zakładach energetycznych i budynkach użyteczności publicznej w Warszawie i ponad 300 modułami pracującymi w całym kraju.

Zapraszamy do kontaktu.
Więcej w Aktualności, Barco
Targi ITM 2019 w Poznaniu – na drodze do Przemysłu 4.0

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska 70 w pawilonie 6 w trakcie targów Innowacje-Technologie-Maszyny ITM Polska, które odbędą się w Poznaniu w dniach...

Zamknij