Strona główna » Aktualności » Targi ITM 2019 w Poznaniu – na drodze do Przemysłu 4.0

Targi ITM 2019 w Poznaniu – na drodze do Przemysłu 4.0

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska 70 w pawilonie 6 w trakcie targów Innowacje-Technologie-Maszyny ITM Polska, które odbędą się w Poznaniu w dniach 4-7 czerwca 2019 r., na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14.

Celem targów ITM Polska jest prezentacja i promocja dokonań przemysłowych na światową skalę. Tym samym umożliwiają one przedsiębiorcom zrobienie biznesowego kroku w przyszłość w stopniu nieporównywalnym z żadnym innym wydarzeniem w Polsce. Targi ITM Polska są przykładem doskonałego mariażu przemysłu, biznesu i nauki. Bierze w nich udział blisko 1000 wystawców, którzy prezentują innowacyjne maszyny i rozwiązania dla takich gałęzi przemysłu jak  transport, motoryzacja, obróbka powierzchni, kolejnictwo, spawalnictwo, hutnictwo, metalurgia, plastyczna obróbka metalu, lakiernictwo czy bezpieczeństwo i higiena pracy.

W trakcie targów zaprezentujemy, między innymi, najnowszą wersję Platformy EPLAN 2.8 oferującą innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania dla wszystkich obszarów działania i etapów procesów inżynieryjnych oraz nowości za nią się kryjące.

Godziny otwarcia Targów:
4-6 czerwca w godz. od 9:00 do 17:00,
7 czerwca w godz. od 9:00 do 16:00.

Zapraszamy!

 
Więcej w Aktualności, Eplan
„Interactive” – EPLAN organizuje kolejne wirtualne targi

Digitalizacja będzie tematem przewodnim kolejnych „targów w Internecie” – wirtualne targi EPLAN odbędą się 21 maja br. i obejmą wszystkie...

Zamknij