Strona główna » Aktualności » „Interactive” – EPLAN organizuje kolejne wirtualne targi

„Interactive” – EPLAN organizuje kolejne wirtualne targi

Digitalizacja będzie tematem przewodnim kolejnych „targów w Internecie” – wirtualne targi EPLAN odbędą się 21 maja br. i obejmą wszystkie ważne strefy czasowe świata z szesnastoma godzinami transmisji na żywo. Prezentacje, demonstracje na żywo i dyskusje będą częścią tego wielowymiarowego wydarzenia. Celem ma być bezpośrednia wymiana wiedzy w ponad siedemdziesięciu krajach na całym świecie.

Firma EPLAN organizuje targi wirtualne zaledwie kilka tygodni po Hannover Messe. Wraz z nowym tegorocznym hasłem – Interactive – wydarzenie zostało zmodyfikowane, aby lepiej oddawało swój targowy charakter. Kolejną innowacją jest rozszerzona transmisja na żywo: prezentacje i rozmowy potrwają 16 godzin – od 6:00 do 22:00 czasu środkowoeuropejskiego (CEST). Liczne kraje z Europy, Azji i Ameryki Północnej będą uczestniczyły w imprezie na żywo, a także będą tworzyć pawilony krajowe, w których klienci i uczestnicy będą mogli uzyskać informacje specyficzne dla swoich lokalnych rynków. Będą to informacje przydatne dla wszystkich – od kadry zarządzającej po użytkowników.

Informacje dla wszystkich – od menedżera do użytkownika

Anglojęzyczne prezentacje na temat strategii EPLAN, innowacji produktowych i przyszłych trendów, takich jak technologie w chmurze, mają oczywiście globalny charakter. Dyskusja panelowa na poziomie zarządzania będzie jedną z głównych atrakcji czwartej edycji wirtualnych targów. Pokaz „Zintegrowany łańcuch wartości” będzie prowadzony przez firmę Rittal, a uczestnicy mogą spodziewać się fascynujących prezentacji z wciągającymi dyskusjami na żywo dotyczącymi usług w chmurze. Obecni i potencjalni klienci są zaproszeni do bezpośredniej wymiany doświadczeń: wszyscy uczestnicy mogą kontaktować się z innymi za pośrednictwem funkcji czatu i będą obsługiwani w swoich ojczystych językach.

Wszyscy zainteresowani uczestnictwem w targach wirtualnych mogą się zarejestrować nieodpłatnie pod adresem: www.eplan.de/virtualfair
Więcej w Aktualności, Eplan
Majówka w AB-MICRO!

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że 2 maja nasza firma będzie nieczynna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej siedziby w...

Zamknij