Strona główna » Aktualności » Nowości w ofercie podstaw bezpiecznikowych typu SF

Nowości w ofercie podstaw bezpiecznikowych typu SF

SFUL1 to seria nowych podstaw bezpiecznikowych GE dedykowana specjalnie do pracy w aplikacjach fotowoltaicznych. Aparaty w wykonaniu 1P (1 moduł) przeznaczone są na prądy znamionowe do 32A oraz napięcie pracy do 1000V DC. Przystosowane są do współpracy z wkładkami bezpiecznikowymi rozmiaru 10 x 38 z optyczną sygnalizacją ich przepalenia lub bez.

SFUL1 występują w 2 wariantach jeśli chodzi o podłączanie przewodów: wykonanie standardowe z zaciskami śrubowymi oraz wersja z zaciskami bezśrubowymi wyposażone w system WAGO CAGE CLAMP. Podłączenie takie jest bezobsługowe (nie wymaga okresowej kontroli), odporne na korozję, zmiany temperaturowe oraz wstrząsy i wibracje. Nie wymaga stosowania narzędzi. Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje możliwość zaoszczędzenia na operacjach podłączeniowych przewodów do 75% względem standardowych zacisków. Podstawy SFUL1 mogą pracować w bardzo szerokim przedziale temperaturowym, od -40 do +85 0C. Spełniają normy IEC oraz UL.

Istniejąca oferta podstaw bezpiecznikowych SF na prądy znamionowe do 50A (14×51) oraz do 125A (22×58) dla konfiguracji biegunowych: 1P/2P/3P została poszerzona o wykonania z sygnalizacją optyczną oraz elektryczną (mikroprzełącznik) przepalenia wkładek.
Więcej w Aktualności, GE PC
EPLAN wprowadzi nowy sposób licencjonowania w wersji 2.8

Na portfel produktów EPLAN składają się solidne i przyszłościowe rozwiązania. Dlatego planujemy przejście do najnowocześniejszej technologii zarządzania licencjami dla wersji...

Zamknij