Strona główna » Aktualności » EPLAN wprowadzi nowy sposób licencjonowania w wersji 2.8

EPLAN wprowadzi nowy sposób licencjonowania w wersji 2.8

Na portfel produktów EPLAN składają się solidne i przyszłościowe rozwiązania. Dlatego planujemy przejście do najnowocześniejszej technologii zarządzania licencjami dla wersji 2.8. Jako klient, będziecie wówczas Państwo w stanie nabyć nasze licencje w szybki i łatwy sposób bez klucza sprzętowego.

Nasza nowa technologia licencjonowania będzie obsługiwać wersje EPLAN wstecz aż do wersji 2.4, tj. wersje 2.4-2.8 mogą być uruchomione podczas aktualizacji oprogramowania EPLAN do wersji 2.8. Jeśli używają Państwo wersji starszej niż wersja 2.4, zalecamy kontakt z przedstawicielem handlowym, który chętnie doradzi, jak postępować w takim przypadku. Dalsze szczegóły na ten temat można znaleźć w portalu informacyjnym EPLAN, który jest dostępny pod adresem https://eplan.help/license. 

Najnowsza wersja EPLAN, która będzie zawierać wiele nowych i rozszerzonych funkcji, ma być dostępna do pobrania w czwartym kwartale 2018 roku.

O dalszych szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco.

 

 
Więcej w Aktualności, Eplan
APS Smart 20 A – 6400 A – nowa ulotka

Zachęcamy do zapoznania się z nową ulotką inteligentnych układów przełączania zasilania APS Smart wyposażonych w moduł telemetryczny firmy Inventia, zapewniający...

Zamknij