Strona główna » Aktualności » Movicon 11™ osiągnął pułap 90000 aplikacji wdrożonych na całym świecie!

Movicon 11™ osiągnął pułap 90000 aplikacji wdrożonych na całym świecie!

Ponad 90 000 instalacji oprogramowania Movicon w różnych dziedzinach przemysłu jest dowodem wysokiej jakości i uniwersalności oferowanego rozwiązania.

Otwarta i niezawodna architektura MoviconTM zapewnia najlepsze rozwiązanie HMI/SCADA dla zastosowań we wszystkich sektorach przemysłu.

Movicon to wysokiej klasy oprogramowanie do wizualizacji, monitorowania i sterowania skalowalne od paneli operatorskich i stacji roboczych po rozległe sieciowe systemy SCADA oparte na architekturze klient/serwer.

Movicon 11™ osiągnął pułap 90 000 aplikacji

Movicon umożliwia zdalną wizualizację obiektów i procesów przez Internet, na monitorach komputerów stacjonarnych i ekranach urządzeń mobilnych (smartfon, tablet, ultrabook, notebook). Istotne cechy oprogramowania Movicon:

  • Otwarte standardy XML, ODBC, OPC, VBA, SOAP, SOA, Java, Web Services, TCP/IP, UDP, HTTP, RAS, SQL
  • Potężna, skalowalna grafika wektorowa SVG z zaawansowanymi animacjami
  • Szybka procesowa baza danych czasu rzeczywistego
  • Bezpieczna i wydajna architektura sieciowa
  • Funkcjonalność SoftLogic zgodna z IEC 61131-3
  • Bogata biblioteka obiektów graficznych i driverów I/O
  • Zgodność z wymaganiami FDA CFR21 Part 11

Firma Progea zajmuje się produkcją oprogramowania do wizualizacji, akwizycji danych i sterowania dla procesów przemysłowych od ponad dwudziestu lat. Założona w 1990 roku ugruntowała swoją pozycję na rynku międzynarodowym jako znany z profesjonalizmu i innowacyjności produktów dostawca platformy oprogramowania dla automatyki przemysłowej. Oprogramowanie HMI/SCADA oferowane przez Progea szybko stało się wzorem do naśladowania i wyznacznikiem nowych trendów w przemyśle motoryzacyjnym, chemicznym, spożywczym, farmaceutycznym, energetyce, górnictwie naftowym i gazownictwie, gospodarce wodno-ściekowej, automatyce budynkowej, telemetrii i ochronie środowiska.

Oprogramowanie SCADA Movicon firmy Progea

Oprogramowanie SCADA Movicon firmy Progea zostało zaprojektowane z uwzględnieniem wymagań nowoczesnych struktur aplikacji przemysłowych, oferując dzięki temu zaawansowaną architekturę oraz łatwość prowadzenia prac programistycznych z jednoczesną elastycznością doboru wymaganych funkcjonalności. Dzięki takim cechom środowiska Movicon, koszty wdrożenia i rozbudowy aplikacji są minimalizowane, ponieważ do realizacji różnych zadań kontroli, sterowania i archiwizacji danych produkcyjnych potrzebny jest tylko jeden system SCADA.

Movicon oferuje narzędzia pozwalające na szybkie tworzenie zaawansowanych aplikacji SCADA, które dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii umożliwiają wymianę danych ze standardowymi urządzeniami automatyki oraz z oprogramowaniem biznesowym. Dzięki zastosowaniu technologii WWW, synoptyki aplikacji SCADA mogą być swobodnie wyświetlane i obsługiwane z poziomu urządzeń mobilnych.

 Movicon 11™ osiągnął pułap 90 000 aplikacji wdrożonych na całym świecie!

Firma AB-MICRO Sp. z o.o. jest Wyłącznym Dystrybutorem innowacyjnego oprogramowania HMI/SCADA Movicon firmy Progea w Polsce.

Więcej na www.movicon.pl
Więcej w Aktualności, Progea
Nowy system pomocy EPLAN

W najnowszej wersji systemu pomocy EPLAN nastąpiły zasadnicze zmiany. Pliki pomocy dotychczas wykorzystywanego formatu HTML (*.chm) zostały zastąpione przez nowy...

Zamknij