Strona główna » Aktualności » Movicon 11.6 – najnowsza wersja sytemu wykorzystuje HTML5!

Movicon 11.6 – najnowsza wersja sytemu wykorzystuje HTML5!

Movicon ™ 11.6 jest oparty na tradycyjnych i sprawdzonych rozwiązaniach, niezawodnych, prostych i wydajnych.

Movicon ™ 11 to bezpieczne i niezawodne rozwiązanie dla firm, które wymagają opracowania i utrzymania aplikacji do nadzoru, kontroli i gromadzenia danych z interfejsem operatorskim umożliwiający zdalny dostęp do danych z systemów mobilnych. Sprawdzona technologia Movicon pozwala zagwarantować niezawodność, potencjał, a jednocześnie otwartość i elastyczność rozwiązania.

Dzięki technologii „XML-Inside” rozwiązania wykorzystane w Movicon ™ 11 oferują kompleksowe środowisko programistyczne do zarządzania aplikacjami SCADA/HMI i kontroli danych produkcyjnych, co umożliwia projektantom skrócić czas opracowania projektu przy jednoczesnym zapewnieniu użytkownikowi końcowemu otwartego, elastycznego i łatwego w utrzymaniu rozwiązania.

Movicon ™ 11 jest w całości oparty na standardach XML z zastosowaniem ugruntowanych technologii, takich jak Web Sevices, grafika SVG, OPC, SQL, ODBC, .Net, a także Java i aplikacje mobilne Web Client.

Movicon ™ 11 to uniwersalna platforma SCADA/HMI, niezależna od sprzętu, skalowalna i gotowa do wykorzystania w dowolnym miejscu.

Najnowsza wersja Movicon ™ 11.6 wykorzystuje technologię HTML5 Web Client, dzięki czemu dostęp do Twoich systemów automatyki jest dziś możliwy z dowolnego miejsca za pośrednictwem przeglądarek internetowych, smartfonów i tabletów.

Web Client oferuje funkcje międzyplatformowe, wieloużytkownikowe, dwukierunkowe przesyłanie danych, wydajne i bezpieczne. Wszystko to gwarantuje odczuwalne obniżenie kosztów konfiguracji i użytkowania. Skalowalność środowiska umożliwia pracę na różnych systemach operacyjnych, poczynając od Windows ™ 10 a na Windows Embedded i Windows ™ CE kończąc.

Mimo wykorzystania HTML5 – Movicon ™ 11.6 wciąż wspiera starsze rozwiązania wykorzystujące technologię apletów Java.

Aplikacje dedykowane na urządzenia mobile z systemami Android i iOS można bezpłatnie pobrać ze sklepów Google Play i App Store.

Więcej informacji nt. oprogramowania Movicon na stronie www.movicon.pl

Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas Targów Automaticon 2019 w Warszawie w dniach 26-29 marca. Stoisko C4/D1.

W trakcie trwania targów, we wtorek 27 marca, o godz. 15:00 w Sali A na 1 piętrze, odbędzie się seminarium pt. „Movicon.Next – nowa generacja oprogramowania SCADA”. Poprowadzą je Dyrektor Techniczny ds. Automatyki Zbigniew Betkier wraz ze specjalistą rozwiązań biznesowych Federico Varotti z firmy Progea z Włoch.

Zaraz po zakończeniu seminarium zapraszamy na WARSZTATY TECHNICZNE, podczas których udowodnimy, że praca z oprogramowaniem SCADA może był łatwa i intuicyjna. Warsztaty będą trwały do godziny 16:45.
Więcej w Aktualności, Progea
Wykresy Gantta w analizie danych historycznych

W celu planowania oraz analizy pracy maszyn i urządzeń, realizacji harmonogramu zadań, bieżącej kontroli realizowanych prac, czy też analizy przebiegu...

Zamknij