Strona główna » Aktualności » Dynamiczna ewolucja leży u podstaw filozofii firmy Progea

Dynamiczna ewolucja leży u podstaw filozofii firmy Progea

Grupa Progea, z siedzibą główną w Modenie, Włochy, produkuje oprogramowanie SCADA/HMI dla NADZORU przemysłowego od ponad 25 lat ze stałym wzrostem rocznych obrotów i zysków, nie tylko na rynku lokalnym, ale także międzynarodowym. Obecnie grupa Progea zatrudnia 40 pracowników działających we włoskich biurach w Modenie, Mediolanie i Padwie oraz oddziałach w Niemczech, USA i Szwajcarii, które koordynują międzynarodową dystrybucję.

Progea posiada również personel działający w sieci sprzedaży i dystrybucji w kraju i za granicą. Kontrola Progei dotycząca regulacji wzrostu w ciągu ostatnich trzech lat opłaciła się. Inwestując wiele zasobów w marketing, bez porzucania zaangażowania w badania i rozwój, które są podstawą filozofii firmy, osiągnięto znaczny wzrost sprzedaży powiększając udziały w rynku sektora automatyzacji SCADA, sięgający obecnie 130 000  aplikacji wykonanych na całym świecie.

Na osiągnięte wyniki wpływają zarówno jakość oferowanych produktów, jak i wsparcie techniczne oraz szkolenia oferowane klientom, które firma Progea uznaje za niezbędne elementy, nierozerwalnie związane z oprogramowaniem. Nieskorzystanie z tego typu usług może narazić klientów na ponoszenie o wiele większych kosztów niż się spodziewali.

Więcej informacji na temat oprogramowania Movicon znajdziecie Państwo na www.movicon.pl.
Więcej w Aktualności, Progea
Nowości w ofercie podstaw bezpiecznikowych typu SF

SFUL1 to seria nowych podstaw bezpiecznikowych GE dedykowana specjalnie do pracy w aplikacjach fotowoltaicznych. Aparaty w wykonaniu 1P (1 moduł)...

Zamknij