Strona główna » Aktualności » Targi ENEX 2016 już za nami!

Targi ENEX 2016 już za nami!

W dniach 30-31 marca 2016 roku odbyły się XIX Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX w Kielcach.

Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy najnowszą wersję Platformy EPLAN, która umożliwia zarządzanie danymi w procesie inżynieryjnym począwszy od procesu planowania, poprzez szczegółowy projekt, aż po produkcję i serwis. Najważniejsze funkcje obejmują przede wszystkim szybką edycję i proste zarządzanie dokumentacją – pozwólcie się Państwo zaskoczyć nowymi możliwościami Platformy EPLAN.

Więcej informacji www.eplan.pl

Inex-stoisko-AB

Tradycyjnie, w pierwszy dzień Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX, podczas uroczystej gali wręczono wyróżnienia i medale Targów Kielce. Również my, a więc firma AB-MICRO znalazła się w gronie nagrodzonych. Dostaliśmy wyróżnienie za oryginalny i nowatorski styl prezentacji targowej.

inex-wyroznienie

Wśród gości zaproszonych przez zarząd targów kieleckich, znalazł się między innymi Tomasz Zubilewicz – popularny prezenter telewizyjny, który tematycznymi anegdotami uświetnił uroczystość.

Bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska w trakcie XIX Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX 2016.
Więcej w Aktualności, Eplan
Automation Platform.NExT™ nowa era oprogramowania SCADA

Firma PROGEA znana z nowoczesnego oprogramowania HMI/SCADA Movicon™ (ponad 90 tysięcy aplikacji w różnych branżach przemysłu) wprowadza na rynek Automation...

Zamknij