Strona główna » Aktualności » Targi ENERGETAB 2014 zakończone!

Targi ENERGETAB 2014 zakończone!

18 września zakończyły się kolejne, 27. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2014. AB-MICRO po raz kolejny wystawiło się na dwóch stoiskach targowych przybliżając zwiedzającym dystrybuowane w kraju ściany graficzne firmy BARCO oraz zalety oprogramowania CAE/CAD firmy EPLAN.

W tym roku prezentowanym na stoisku produktem firmy BARCO była wielkoformatowa ściana graficzna serii OVL-515 składająca się z 8 modułów o przekątnych 50” wysterowana z kontrolera TransForm-NSD. W efekcie uzyskaliśmy rozmiar ekranu 400 na 150 cm (168”) o rozdzielczości 5600×2100 punktów. Ściana przyciągała wzrok zwiedzających bogatą paletą kolorów oraz wysoką jednorodnością barw i jasności – nie każdy odwiedzający nasze stoisko zauważał podział na poszczególne moduły – przerwa pomiędzy wyświetlaczami wynosiła mniej niż milimetr, a wyświetlanie obrazów na całości ekranu sprawiało, że miejsca łączenia były niemal niewidoczne.

Energetab 2014

Zwiedzających interesowały również możliwości ściany, na której, jak na wielkim monitorze komputerowym, oprócz wiodących systemów dyspozytorskich prezentowane były fragmenty aplikacji sterowania farmą wiatrową, wykonane przez naszych inżynierów z działu Automatyki w systemie Movicon firmy Progea, o którym szerzej dowiecie się Państwo na stronie www.movicon.pl.

Energetab 2014

Na stoisku dedykowanym rozwiązaniom firmy EPLAN szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyła się najnowsza wersja Platformy EPLAN 2.4, która stanowi kompletne rozwiązanie inżynieryjne zapewniające spójność danych pomiędzy różnymi dyscyplinami i fazami projektu. Dzięki dodatkowym możliwościom pozwala na zwiększenie wydajności w trakcie procesu inżynieryjnego.

Nowatorska technologia Platformy EPLAN umożliwia zastosowanie światowych rozwiązań technologicznych w dziedzinie CAE, a tym samym zapewnia profesjonalne podejście do inżynierii w każdym jej aspekcie. Posiada wyjątkowe funkcjonalności, które można wykorzystać zarówno w projektowaniu elektrycznym, jak również projektach hydraulicznych, pneumatycznych oraz technologicznych.

Energetab 2014

Bardzo dziękujemy Wszystkim z Państwa, którzy zaszczyciliście nas swoją obecnością.

Zapraszamy na przyszłoroczną edycję targów, która odbędzie się w terminie 15-17 września 2015 r.
Więcej w Aktualności, Barco
90 lat istnienia firmy Hirschmann – specjalne ceny na moduły!!!

Z okazji 90 rocznicy powstania firmy Hirschmann oferujemy specjalne ceny na trzy rodziny produktów: - przełączniki MSP30 oraz MSP32 z...

Zamknij