Strona główna » Aktualności » Sprzętowa bramka XMS-110 Edge wycofana z oferty

Sprzętowa bramka XMS-110 Edge wycofana z oferty

Szanowni Państwo,

informujemy, iż Barco wycofało ze swojej oferty sprzętową bramkę do zarządzania urządzeniami Clickshare i wePresent – XMS-110 Edge.

Dotychczasowe rozwiązanie umożliwiające dostęp do platformy XMS Cloud Managment Platform poprzez instalację w firmowej sieci IT sprzętowej bramki zostało wyparte w pełni softwarowym systemem dostępu.

W związku z powyższym z dniem 31 grudnia 2021 r. SERWER BARCO XMS-110 został wycofany z oferty. Wsparcie softwarowe urządzenia XMS-110 Edge zostanie zakończone z dniem 31 grudnia 2024 r., po tej dacie nie będzie możliwy zakup rozszerzenia gwarancji urządzenia w ramach programu EssentialCare. Dostęp do XMS Cloud Managment Platform z wykorzystaniem XMS-110 Edge będzie realizowany do dnia 31 grudnia 2026 r.

Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania harmonogramu uaktualnienia dostępu do XMS Cloud Managment Platform dla Państwa systemu.
Więcej w Aktualności, Barco
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2022

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia planów zawodowych w nadchodzącym 2022 roku! Merry Christmas and meet your career plans Next...

Zamknij