Strona główna » Aktualności » Rittal, EPLAN i German Edge Cloud na targach „Hannover Messe Digital Edition 2021”

Rittal, EPLAN i German Edge Cloud na targach „Hannover Messe Digital Edition 2021”

Firmy Rittal, EPLAN i German Edge Cloud zaprezentują na tegorocznych targach Hannover Messe (12-16 kwietnia br.) swoje najnowsze rozwiązania w zakresie transformacji przemysłowej. Dzięki 20 transmisjom na żywo i licznym prezentacjom ekspertów, zwiedzający dowiedzą się on-line, co jest obecnie możliwe w zakresie cyfryzacji. Firmy będą posługiwać się hasłem „Simplified. Done.”, aby pokazać, w jaki sposób można znacznie przyspieszyć procesy inżynierii przemysłowej i produkcji.

Herborn, 10 marca 2021 – Zapotrzebowanie na cyfrowe rozwiązania w przemyśle stale rośnie. Firmy potrzebują szybszych i bardziej elastycznych rozwiązań, które przynoszą wyraźne efekty w zakresie efektywności. Wartość dodaną zapewniają rzeczy, które działają już dziś i rozwiązują wszelkie problemy techniczne i ekonomiczne. Na targach „Hannover Messe Digital Edition 2021” Rittal, EPLAN i German Edge Cloud – trzy firmy należące do Friedhelm Loh Group – zaprezentują konkretne, praktyczne rozwiązania dla transformacji przemysłowej.

Cztery najważniejsze wydarzenia w skrócie.

Po pierwsze, firma Rittal zaprezentuje nowe, kompleksowe rozwiązania inżynieryjne i automatyzacyjne do obróbki szaf sterowniczych AX i KX za pomocą Platformy EPLAN, gwarantujące jeszcze bardziej efektywną produkcję rozdzielnic.

Po drugie, firma EPLAN zaprezentuje swoją nową Platformę, która zapowiada nową erę w inżynierii i zaawansowanych usługach w chmurze w ramach usługi EPLAN ePULSE.

Po trzecie, firma German Edge Cloud zaprezentuje swoje kompleksowe rozwiązanie Oncite, szybko wdrażalne i bezpieczne rozwiązanie chmurowe do digitalizacji przemysłowych procesów produkcyjnych. IBM rozszerzył je teraz o swoje rozwiązanie IBM Cloud Pak, aby bardziej elastycznie zintegrować urządzenie z każdym poziomem zarządzania produkcją. Rozwiązanie to jest już stosowane w Smart Factory firmy Rittal w Haiger.

Po czwarte, firma Rittal zaprezentuje nową platformę IT RiMatrix Next Generation, modułowy system do elastycznego, bezpiecznego i szybkiego wdrażania centrów danych.

Osoby zainteresowane mogą już dziś zarejestrować się na stronie Targów na stronie www.hannovermesse.de. Więcej informacji można znaleźć na stronach firmowych www.rittal.com, www.eplan-software.com i www.gec.io.

 
Więcej w Aktualności, Eplan
Obniżamy ceny katalogowe na tablice rozdzielcze ComfortLine CA media i wybrane akcesoria

Drogi Kliencie, informujemy, że tablice rozdzielcze ComfortLine CA media i wybrane akcesoria dostępne są w niższych cenach. Nowe ceny obowiązują...

Zamknij