Strona główna » Aktualności » Puchar dla rozdzielni STLmb z systemem IntelliSAW na ENERGETICSie

Puchar dla rozdzielni STLmb z systemem IntelliSAW na ENERGETICSie

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, iż stacja transformatorowa typu STLmb, wyposażona w czujniki pomiaru temperatury firmy IntelliSAW, zaprezentowana przez Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o. na targach Energetics w Lublinie zdobyła PUCHAR ufundowany przez Prezesa Polsko-Białoruskiej Izby Handlowo-Przemysłowej. Został on przyznany dla firmy prezentującej najefektywniejsze ekonomicznie rozwiązanie technologiczno-organizacyjne w zakresie energetyki.

 

puchar

 

Zaprezentowana stacja transformatorowa została wyposażona w wiele systemów kontroli pracy urządzeń energetycznych pod nadzorem modułu telemetrycznego MT-151 HMI, wyprodukowanego przez polską firmę InVentia. System ostrzegania o krytycznych parametrach pracy stacji STLmb jest praktyczną realizacją predykcyjnego utrzymania ruchu, który ostatnio jest bardzo często wykorzystywany między innymi w monitoringu temperatur szaf sterowniczych w celu zapobiegania awariom i pożarom.

 

DSC03204

 

 
Więcej w Aktualności
EPLAN Education Campus: Darmowa licencja sieciowa dla 300 studentów

EPLAN Education to koncepcja szkoleniowa dla szkół i uczelni wyższych, obejmująca rozwiązania w zakresie oprogramowania inżynieryjnego w obszarach inżynierii elektrycznej,...

Zamknij