Strona główna » Aktualności » EPLAN Education Campus: Darmowa licencja sieciowa dla 300 studentów

EPLAN Education Campus: Darmowa licencja sieciowa dla 300 studentów

EPLAN Education to koncepcja szkoleniowa dla szkół i uczelni wyższych, obejmująca rozwiązania w zakresie oprogramowania inżynieryjnego w obszarach inżynierii elektrycznej, inżynierii płynów, sterowania i automatyki (ICA) i inżynierii zabudowy szaf sterowniczych. Poprzednia wersja ograniczona była do 25 stanowisk, gdzie EPLAN Education Campus ma teraz rozszerzoną licencję sieciową do 300 użytkowników. Licencja jest udostępniona na centralnym serwerze i może być współdzielona przez różne instytucje działające na terenie jednej uczelni. Daje to możliwość instytucjom edukacyjnym na całym świecie do pełnego przetestowania oprogramowania.

Krótko po wprowadzeniu Platformy EPLAN 2.6, dostępna jest już również nowa wersja oprogramowanie EPLAN Education. EPLAN Education Campus oferuje licencję sieciową dla 300 użytkowników i trzech wykładowców. Szkolenia dla wykładowców i wszechstronne wsparcie zespołu ekspertów EPLAN, ułatwiają integrację pakietu EPLAN Education Campus z programem nauczania. Ta koncepcja szkoleniowa dla szkół i wyższych uczelni obejmuje rozwiązania programowe w zakresie oprogramowania inżynieryjnego w obszarach inżynierii elektrycznej, inżynierii płynów, sterowania i automatyki (ICA) i inżynierii zabudowy szaf sterowniczych bazując na Platformie EPLAN 2.6. Obejmuje ona również pełne wykorzystanie EPLAN Data Portal, oferującego obecnie ponad pół miliona danych artykułów pochodzących od uznanych producentów i 1,2 miliona wariantów konfiguracyjnych.

EPLAN Education Campus: Darmowa licencja sieciowa dla 300 studentów

Imponujący start: licząc globalnie, już ponad tysiąc instytucji korzysta z EPLAN Education. Biorąc pod uwagę wyłącznie uczelnie wyższe, studenci z ponad 310 tego typu instytucji edukacyjnych na całym świecie uczą się korzystając z najwyższej klasy rozwiązań inżynieryjnych EPLAN. Szkolenia oparte na praktyce i wykorzystujące EPLAN Education stają się coraz popularniejsze w Azji. Na przykład w Malezji popularność EPLAN wciąż rośnie, a wraz z nią zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowany personel. EPLAN Education ma duże znaczenie w optymalnym przygotowaniu przyszłych inżynierów w kraju do przyszłej pracy.

Koncepcja szkoleniowa

EPLAN Education imponuje szeroką gamą funkcji dostępnych dla wielu dyscyplin oraz całkowitą integracją danych. Wykładowcy mogą korzystać z ustrukturyzowanych planów zajęć, odpowiednio dobranych zagadnień praktycznych, materiałów dla studentów oraz zestawów przykładowych pytań egzaminacyjnych wraz z odpowiedziami. Co więcej, studenci i praktykanci programu EPLAN otrzymują darmowe licencje na czas trwania nauki. Czas trwania licencji został właśnie przedłużony na okres trzech lat i umożliwia korzystanie z oprogramowania w domu do nauki oraz realizacji bieżących zadań i prac semestralnych. Wbudowana możliwość projektowania maszyn i instalacji idealnie przygotowuje studentów do przyszłej kariery inżynieryjnej.

Podsumowanie

EPLAN Education Campus pozwala szkołom i wyższym uczelniom wypełnić lukę między wiedzą książkową i inżynierią praktyczną, równocześnie oferując młodym profesjonalistom solidne szkolenie połączone z ważnym doświadczeniem praktycznym.
Więcej w Aktualności, Eplan
Predykcyjne utrzymanie ruchu na targach Energetics

Na rozpoczynających się dzisiaj targach lubelskich ENEREGETICS, firma Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o. zaprezentuje na swoim stoisku nr 94 system kontroli...

Zamknij