Strona główna » Aktualności » Projektory G62 – nowe, ulepszone rozwiązanie dla instalacji stałych w ofercie Barco

Projektory G62 – nowe, ulepszone rozwiązanie dla instalacji stałych w ofercie Barco

Firma Barco rozszerzając portfolio projektorów, zawsze oferowała klientom jeszcze lepszą jakość projekcji Barco w szerokim zakresie zastosowań z pełną gamą rozwiązań dostosowanych do każdego budżetu. I z każdym nowym urządzeniem podnosi poprzeczkę możliwości.

Nie inaczej jest w przypadku G62 – nowych projektorów serii G!

Dzięki większej przepustowości i ulepszonej obsłudze wejść (HDMI2.0 i 3D SYNC), nowi członkowie rodziny serii G są teraz kompatybilni z 4K oraz zapewniają ostrzejszy obraz 3D.

Nowe projektory są przeznaczone do pracy jako samodzielne urządzenia lub jako część wielokanałowej instalacji. Dzięki ulepszonym funkcjom rozmycia / mieszania krawędzi kilku obrazów (blending) i korekcji geometrii (warping), uzyskujemy pełną kontrolę – od pojedynczego obrazu HD poprzez miliony pikseli.

Co więcej, G62 mają nowy i ulepszony interfejs, zaprojektowany tak, aby zagwarantować przyjazną i wydajną obsługę.

Wszystkie te możliwości są dostępne w bardzo konkurencyjnej cenie co sprawia, że modele G60 i G62 stanowią atrakcyjne kompleksowe rozwiązanie dla każdego klienta.

Dzięki dodatkowej opcji usługi serwisowej EssentialCare użytkownicy mają natychmiastowy dostęp do puli projektorów z serii G o porównywalnej jasności i żywotności, co pozwala skrócić czas reakcji i wymiany.

Czarny i śnieżnobiały

Aby wtopić się w różne otoczenia, kompaktowe modele G62 będą dostępne zarówno w kolorze czarnym, jak i białym. Z uwagi na większą popularność obecnie dostępna jest wersja całkowicie biała. Na życzenie klientów zadbaliśmy również o to, aby boczne siatki projektora były białe. Dzięki temu można dowolnie zmieniać sposób montażu projektorów, a one zawsze będą się doskonale komponować.

Postaw na integralność

Od momentu wprowadzenia na rynek w 2019 r. projektory G60 przekonały klientów do siebie swoim stosunkiem ceny do jakości, co zaowocowało między innymi kilkoma pięknymi referencjami w branży muzealnej, takimi jak Infinity des Lumières w Dubaju. G62 należące do rodziny projektorów opartych na tylko jednym układzie scalonym DLP Barco, będą oferować klientom tę samą sprawdzoną receptę stabilnej jakości oraz wydajności wraz z niezawodnym wsparciem za strony ekspertów Barco.

Zapraszamy do kontaktu z działem Barco

 
Więcej w Aktualności, Barco
Monitoring rozdzielnic w magazynie logistycznym

Niezawodność działania parków logistycznych Parki logistyczne są idealnymi miejscami do prowadzenia operacji w obrębie „City Logistics”, jak również na siedzibę...

Zamknij