FJW1004 B55 – system przyzywowy do toalet dla niepełnosprawnych

Gotowy zestaw urządzeń do jednej toalety dla niepełnosprawnych w jednym opakowaniu o symbolu zamówieniowym FJW1004 B55, zawierający sygnalizator, kasownik, przycisk pociągowy oraz transformator, montowane w ramkach serii Basic55. Zestaw znajduje zastosowanie głównie do niezależnych pomieszczeń w biurowcach, szkołach, obiektach sportowych, itp.. Większą ilość pomieszczeń można połączyć w system ze wspólną centralką lub podłączyć do innego systemu np. BMS, wykorzystując beznapięciowe styki NO lub NC znajdujące się w sygnalizatorze FEH2001 oraz rozbudować o dodatkowe przyciski i inne urządzenia sygnalizacyjne.

Komplet do jednego pomieszczenia

Pociągnięcie za linkę lub naciśnięcie przycisku spowoduje zadziałanie sygnalizatora FEH2001. Alarm pozostaje aktywny do momentu skasowania przyciskiem FAP2001.

W razie potrzeby dodać dodatkowe przyciski wezwania, podłączyć równolegle z FAP3002. Dla większej ilości pomieszczeń można zastosować centralkę lub podłączenie np. do BMS.

Sygnalizator FEH2001 posiada bezpotencjałowe styki NO/C/NC do dowolnego wykorzystania.

Elementy w zestawie FJW1004 B55 dostarczane są z ramkami serii Basc55 oraz adapterami 2519-B55

FAP3002 – przycisk pociągowy
FAP2001 – przycisk z lampka sygnalizacyjną
FLM1000 – transformator
FEH2001 – moduł alarmu
Przeczytaj poprzedni wpis:
Uniwersalny system przyzywowy dla krytycznych oddziałów opieki medycznej (OIOM, dializy …)

W salach typu OIOM oczekuje się najszybszej reakcji personelu. Wezwanie pielęgniarki odbywa się zazwyczaj przy użyciu manipulatora gruszkowego, a kasownik...

Zamknij