Strona główna » Hirschmann » Nowy modułowy przemysłowy panel krosowy Patch Panel

Nowy modułowy przemysłowy panel krosowy Patch Panel

Nowy MIPP™ jest panelem zakończeniowym dla kabli, które muszą być połączone z urządzeniami aktywnymi jak np. przełączniki. Dzięki modułowej konstrukcji MIPP™ może być tak skonfigurowany aby stworzyć jeden duży panel krosowy, w którym po raz pierwszy mogą być dołączone zarówno kable miedziane jak i światłowodowe. MIPP to zupełnie nowe rozwiązanie, które stanowi pomost pomiędzy kablami Belden® a przełącznikami Hirschmann™. Do wyboru użytkownika są moduły przeznaczone do kabli miedzianych i światłowodowych. Pojedynczy panel może zawierać do 6 modułów dowolnego typu. Wykorzystując kable połączeniowe do urządzeń aktywnych, zapewniamy, że kable mogą być zakończone na zewnątrz szaf w sposób uporządkowany i ustandaryzowany co gwarantuje najwyższy poziom niezawodności.

Zastosowania

MIPP™ to idealne rozwiązanie dla znakomitej większości aplikacji przemysłowych, gdzie wymagana jest maksymalna niezawodność i elastyczność. Przemysłowa konstrukcja świetni nadaje się do zastosowania w przemyśle budowy maszyn, transporcie, wykorzystania alternatywnych źródeł energii, przesyle i dystrybucji energii a także wydobywczym gazuj i ropy naftowej.

Korzyści

MIPP™ jest skonstruowany pod kątem przemysłowych zastosowań, gdzie funkcjonalność i niezawodność są istotne z punktu widzenia bezawaryjnego czasu pracy i niezawodności systemu. Dzięki modułowej konstrukcji, instalacja jest łatwa i szybka, co oszczędza czas i zmniejsza początkowe koszty uruchomienia. Jednocześnie pozwala uzyskać większą niezawodność oraz efektywniejszy system zarządzania, wymagający mniejszych nakładów na utrzymanie. Obudowa MIPP, z lekkiego aluminium, została zaprojektowana tak, aby zachować ten sam wygląd jak rodzina przemysłowych przełączników Hirschmann. Może być zamocowana na szynie DIN lub po prostu przymocowana do boku szafy za pomocą płytki do montażu panelowego. Dzięki niewielkim wymiarom, wysokiej gęstości portów i modułowości, wymagana przestrzeń zabudowy w szafie została ograniczona do minimum.

 

Więcej informacji:
Więcej w Hirschmann
BAT-R – nowy moduł bezprzewodowy z rodziny OpenBAT firmy Hirschmann™!

Rodzina OpenBAT - właściwe rozwiązanie bezprzewodowe dla Twojej aplikacji przemysłowej! Zapewnia stabilność i niezawodność!  Nowe urządzenia z rodziny OpenBAT firmy...

Zamknij