Strona główna » Aktualności » Nowa Platforma EPLAN to coś więcej niż tylko aktualizacja!

Nowa Platforma EPLAN to coś więcej niż tylko aktualizacja!

Każdego roku następuje aktualizacja Platformy EPLAN, ale tym razem to coś znacznie więcej!

Tym razem, poszliśmy dla Ciebie o krok dalej i przeprowadziliśmy kompleksową modernizację Platformy EPLAN. Na pierwszy rzut oka zauważysz całkowicie odnowiony interfejs użytkownika, w którym skupiliśmy się na wygodnej i intuicyjnej obsłudze.

Możesz spodziewać się m.in. następujących funkcji:

  • Nowoczesny wygląd i łatwość użytkowania. Nowy interfejs użytkownika jest intuicyjny w obsłudze i zawiera praktyczny tryb ciemny.
  • Technologia wstążki. Ważne narzędzia zawsze pod ręką. Uniwersalne wstążki łączą różne menu i paski narzędzi w jedno.
  • Przejrzystość na poziomie projektu. Karta widoku Backstage jako centralny element wszystkich informacji o projekcie i zarządzania plikami.
  • Inteligentna integracja. Jednolite dane logowania umożliwiające dostęp do Platformy EPLAN 2022 oraz innych różnych aplikacji w środowisku chmury EPLAN.
  • Dostęp do wszystkich danych z jednego źródła. Nowe centrum wstawiania łączy wszystkie potrzebne funkcje do wstawiania symboli, makr i urządzeń do wydajnego tworzenia schematów
  • Wysoka wydajność. Całkowicie przeprojektowana, zorientowana obiektowo praca możliwa dzięki bardziej wydajnemu zarządzaniu urządzeniami z nowym zarządzaniem wariantami

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym Użytkownikiem EPLAN, czy też dopiero zaczynasz, skorzystaj z nowych możliwości, jakie oferuje Platforma EPLAN!

W tym webinarium przeprowadzimy Cię przez najważniejsze funkcje nowej Platformy EPLAN 2022, pokażemy Ci, jak działa połączenie Platformy EPLAN z naszymi rozwiązaniami chmurowymi i jakie korzyści ono oferuje.

It’s in your hands! Wszystko jest w Twoich rękach!

Webinarium odbędzie się 22 września 2021, o godz 16.00 i będzie poprowadzone w jęz. angielskim.

Szczegóły i zapisy: https://tinyurl.com/nowa-platforma-EPLAN
Więcej w Aktualności, Eplan
Wkładki bezpiecznikowe typu WBP

Bezpieczne działanie obwodów z przekładnikami napięciowymi. Oszczędności na serwisie dzięki skutecznemu ograniczaniu prądów zwarciowych i większej żywotności aparatów. Łatwiejsza obsługa dzięki bardziej trwałej konstrukcji w...

Zamknij