Strona główna » Aktualności » Laser RGB ODL-721 – moduły projekcyjne z podświetleniem laserowym

Laser RGB ODL-721 – moduły projekcyjne z podświetleniem laserowym

Wyposażone w najnowszą technologię laserową, ściany graficzne BARCO z podświetleniem laserami RGB dostarczają najwyższe poziomy jasności i nasycenia barw w połączeniu z najniższymi całkowitymi kosztami utrzymania (TCO). Dziesiątą generacją ścian graficznych BARCO po raz kolejny podnosi poprzeczkę na rynku wizualizacji dla infrastruktury krytycznej.

Zapewniając 2x większą jasność od rozwiązań tylnoprojekcyjnych z oświetleniem LED lasery rozwiązują problemy z jakimi natykały się poprzednie urządzenia w jasnych pomieszczeniach. Wysoka jasność pozwala na komfortową pracę w warunkach oświetlenia dziennego dzięki czemu pomieszczenia operatorów nie muszą być zacieniane, co korzystnie wpływa na warunki pracy. Wysokie nasycenie kolorów sprawia, że nawet drobne detale stają się widoczne, zwiększając świadomość sytuacyjną.

Ponad 11 lat nieprzerwanej pracy w trybie 24/7

Laser RGB to kolejny skok naprzód w dziedzinie niezawodności. Czas pracy przekraczający 100 000 godzin w trybie ECO to aż 11,5 roku nieprzerwanej pracy w trybie 24/7. Redundancja wszystkich krytycznych komponentów (włączając w to zasilacz, wejścia i źródła światła) zapewnia niezawodną i nieprzerwaną pracę. Laserowe moduły ODL nie posiadają wbudowanego koła barw, co zdecydowanie odróżnienia je od konkurencyjnych rozwiązań laserowych nie przeznaczonych do pracy 24/7. Jasność, nasycenie barw jak również brak przerwy kolorystycznej, którą oferuje ODL jest nieporównywalna z żadnym innym rozwiązaniem, gdyż każdy z kolorów jest indywidualnie sterowany, a nie stały jak w przypadku filtrów w kole barw.

Automatyczna kalibracja kolorystyki i geometrii

Moduły ODL wyposażone są w elektryczne silniki do sterowania położeniem projektora. Instalatorzy i kadra zapewniająca utrzymanie ściany nie muszą otwierać modułów ściany graficznej w celu przeprowadzenia kalibracji geometrii. Korzystając z wbudowanego interfejsu WWW ściana może być zdalnie zarządzana przez jednego technika. Te rozwiązania są bardzo efektywne, pozwalają oszczędzić do 50% czasu potrzebnego na kalibrację. Moduły ODL wyposażono w system automatycznej kalibracji kolorów, Sense X, który w czasie rzeczywistym kontroluje i utrzymuje jednolitą kolorystykę na przestrzeni całej ściany graficznej dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się idealnie jednorodnym obrazem na całej powierzchni ściany graficznej.

dokument PDFUlotka Laser RGB ODL-721 moduły projekcyjne z podświetleniem laserowym
dokument PDFUlotka Laser RGB ODLF-721 moduł projekcyjny z podświetleniem laserowym z dostępem serwisowym od przodu
Więcej w Aktualności, Barco
Certyfikat ISO 9001:2015 dla AB-MICRO !

Z ogromną satysfakcją pragniemy Państwa poinformować, że firma AB-MICRO Sp. z o.o. pozytywnie przeszła proces certyfikacji wg nowych norm systemów...

Zamknij