Strona główna » Aktualności » Konkurs na Produkt Roku 2017 magazynu Control Engineering Polska

Konkurs na Produkt Roku 2017 magazynu Control Engineering Polska

Szanowni Państwo,

31 stycznia 2018 roku rozpoczęło się głosowanie w kolejnej odsłonie konkursu PRODUKT ROKU, który jest organizowany przez polską edycję prestiżowego magazynu Control Engineering Polska.

To końcowy etap plebiscytu, w którym Czytelnicy pisma i użytkownicy portalu wybierają najlepsze produkty i rozwiązania w dziedzinie automatyki przemysłowej.

Do tegorocznego finału trafiło 80 produktów reprezentujących 17 kategorii. Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostaną produkty, na które Czytelnicy oddadzą największą liczbę głosów.

Zgłosiliśmy do konkursu “Platformę EPLAN w wersji 2.7” w kategorii PRZEMYSŁ 4.0. Produkt przeszedł do II etapu konkursu – teraz liczymy na Państwa głosy!

Zagłosuj na Platformę EPLAN w konkursie na „Produkt Roku 2017” w terminie od 31 stycznia do 14 lutego 2018 r. na stronie konkursu www.pr.controlengineering.pl.

LICZYMY NA PAŃSTWA GŁOSY!!

 
Więcej w Aktualności, Eplan
Barco UniSee – nowatorska platforma bezramkowych ścian graficznych LCD 55”

Barco UniSee oferuje całkowicie nowatorską platformę bezramkowych ścian LCD. Dzięki optymalizacji wszystkich elementów, Barco UniSee jest nie tylko milowym krokiem...

Zamknij