Strona główna » Aktualności » Barco UniSee – nowatorska platforma bezramkowych ścian graficznych LCD 55”

Barco UniSee – nowatorska platforma bezramkowych ścian graficznych LCD 55”

Barco UniSee oferuje całkowicie nowatorską platformę bezramkowych ścian LCD. Dzięki optymalizacji wszystkich elementów, Barco UniSee jest nie tylko milowym krokiem wprzód w dziedzinie jakości obrazu, ale również w uproszczeniu instalacji, łatwości serwisowania oraz niezawodności. Barco UniSee definiuje całkowicie nowy standard rynku ścian graficznych LCD, przewyższając, pod każdym względem, wszystkie dotychczas istniejące standardy i wyprzedzając inne rozwiązania na wiele lat do przodu.

UniSee Mount – innowacyjny system montażu, obraz bez ramek

Technologia NoGap, zapewnia uzyskanie najmniejszych, ledwo dostrzegalnych, przerw w obrazie pomiędzy sąsiadującymi monitorami, a tym samym umożliwia wyświetlanie jednego obrazu, na wielu monitorach, bez widocznych i rozpraszających uwagę ramek. Barco stworzyło UniSee Mount, system montażu, który gwarantuje najmniejsze szczeliny pomiędzy monitorami bez ryzyka ich uszkodzenia. Ta innowacyjna struktura nośna wykorzystuje siły grawitacji do perfekcyjnego, automatycznego wyrównania krawędzi stykających się ze sobą paneli. UniSee Mount znakomicie ułatwia montaż i późniejsze czynności serwisowe, pozwala na prosty demontaż pojedynczego monitora.

Automatyczna kalibracja w czasie rzeczywistym

Sense X, pierwszy automatyczny system kalibracji kolorystyki oraz jasności, który działa w trybie ciągłym, w czasie rzeczywistym. Zapewnia utrzymanie perfekcyjnie jednorodnego obrazu na przestrzeni całej ściany graficznej, niezależnie od ilości przepracowanych przez nią godzin. Konstrukcja monitorów została specjalnie opracowana, aby zapewnić najmniejsze możliwe odchylenia jasności na krawędziach ekranu, względem jego środka. W rezultacie uzyskano perfekcyjną, niespotykaną wcześniej jednorodność na ekranach poszczególnych monitorów, jak i całej ściany graficznej.

Łatwa diagnoza i serwisowanie

Zazwyczaj ściany graficzne są częścią instalacji krytycznej użytkownika. Barco dołożyło wszelkich starań, aby zapewnić maksymalny poziom niezawodności pracy platformy UniSee. Jej częścią jest oprogramowanie – UniSee Connect, które służy do diagnostyki i obsługi serwisowej. UniSee Connect automatycznie zarządza całą ściana graficzną, kalibruje monitory i służy jako punkt dostępowy dla zdalnej diagnozy i kontroli.

 

 Barco UniSee – ulotka do pobrania

 
Więcej w Aktualności, Barco
Efficor – styczniki do zadań specjalnych

Efficor to kompletna seria styczników i układów rozruchowych zaprojektowanych do pracy w najbardziej wymagających aplikacjach. Oferta obejmuje aparaty w wykonaniu...

Zamknij