Strona główna » Aktualności » Konferencja PRZEMYSŁ 4.0

Konferencja PRZEMYSŁ 4.0

12 kwietnia rozpoczęła się Pierwsza Konferencja i Wystawa pt. Przemysł 4.0 zorganizowana w hotelu Novotel Airport w Warszawie przez magazyn Control Engineering Polska, której Srebrnym Partnerem została firma AB-MICRO.

Program konferencji był podzielony na dwa panele: inżynierski i kierowniczy. Panel inżynierski skupił się na kwestiach dotyczących technologii i produktów: urządzeniach sieciowych, udostępnianiu danych, bezpieczeństwie cyfrowym a także oprogramowaniu HMI/SCADA. Natomiast panel dla kadry kierowniczej został poświęcony systemom i strategiom przemyślanego wdrażania produktów, oprogramowania i sieci do zarządzania przemysłem 4.0.

Główne tematy konferencji Przemysł 4.0:

  • Przemysłowy Internet Rzeczy
  • Fabryka 4.0 – Fabryka Przyszłości
  • Big Data – Jak zarządzać i korzystać
  • Bezpieczeństwo sieci
  • Rola IT w Przemyśle 4.0

Podczas konferencji prelekcję pt. „Eplan – smart engineering and production 4.0” wygłosił Artur Marcinkowski.

Wyróżnienia Control-Engineering-Polska

Konferencja została połączona z uroczystym wręczeniem nagród Produkt Roku 2015, przyznawanym dla produktów, które zyskały przychylność komisji konkursowej i czytelników magazynu Control Engineering. Produktem Roku 2015 z oferty AB-MICRO zostały: w kategorii oprogramowanie – Platforma EPLAN, a w kategorii bezpieczeństwo – System ciągłego monitorowania temperatur punktów krytycznych IntelliSAW.

Dyplomy z rąk Michaela Majchrzaka – wydawcy Control Engineering Polska odebrał Prezes Jerzy Białousz.

Przemysl-4-0 Wyróżnienie

Wręczenie dyplomu podczas konferencji Przemysł 4.0

Dyplomy Przemysł 4.0
Więcej w Aktualności, Eplan
Targi ENEX 2016 już za nami!

W dniach 30-31 marca 2016 roku odbyły się XIX Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX w Kielcach. Na naszym stoisku...

Zamknij