Strona główna » Aktualności » HaPeS 2016 – ostatni dzień tej edycji targów

HaPeS 2016 – ostatni dzień tej edycji targów

Dzisiaj kończą się targi HaPeS, dedykowane automatyzacji produkcji i procesów. To także ostatnia szansa na odwiedzenie naszego stoiska nr 81, na którym prezentujemy najnowszą wersję Platformy EPLAN 2.6. Wersja ta, dostępna w 18 językach, jest obecnie najlepszym produktem na rynku, dostarczającym inżynierom, projektantom wielu ułatwień w zarządzaniu projektem. Nasi specjaliści zaprezentują także narzędzie do automatycznej konfiguracji i dokumentacji obwodów dla branży hydraulicznej, pneumatycznej, chłodniczej i smarowania – EPLAN Fluid.

Będą mięli Państwo możliwość poznać nowe funkcje przewodów rurowych, które umożliwiają stałą integrację połączeń techniki strumieniowej w procesie inżynieryjnym i produkcyjnym, od planowania w schemacie płynów, poprzez wyznaczanie trasy i optymalizację w obszarze zabudowy, aż po eksport danych produkcyjnych.

AB-Micro na targach HAPES 2016

Więcej informacji nt. Platformy EPLAN 2.6

Zapraszamy dzisiaj do godziny 16:00. Stoisko 81.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe
plac Sławika i Antalla 1
40-166 Katowice
Więcej w Aktualności, Eplan
Targi Energetab 2016 już za nami!

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszych trzech stoisk wystawienniczych na Międzynarodowych Targach ENERGETAB 2016. Jak informują organizatorzy, tegoroczna edycja imprezy była...

Zamknij