Strona główna » Aktualności » Targi Energetab 2016 już za nami!

Targi Energetab 2016 już za nami!

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszych trzech stoisk wystawienniczych na Międzynarodowych Targach ENERGETAB 2016. Jak informują organizatorzy, tegoroczna edycja imprezy była rekordowa pod względem liczby firm prezentujących swoją ofertę – 700 i ilości odwiedzających.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja rozwiązań dla energetyki spotkała się z Państwa zainteresowaniem, co w najbliższym czasie zaowocuje nawiązaniem długofalowej współpracy.

AB-Micro Energetab-2016

Ofertę wizualizacji wielkoformatowej w postaci tylnoprojekcyjnej ściany OL-721 firmy BARCO, składającej się z 4 modułów 70”, prezentował Dział Technik Komputerowych, który służy pomocą w doborze adekwatnej do potrzeb klienta techniki wizualizacji. Możemy poszczycić się wieloma instalacjami ścian graficznych składających od 4 do 36 ekranów w różnych gałęziach przemysłu i obiektach użyteczności publicznej.

AB-Micro Energetab-2016

Jeżeli nie zdążyli Państwo w trakcie targów zapoznać się z najnowszymi możliwościami oprogramowania EPLAN w wersji 2.6, które prezentowane było na stoisku G11, polecamy kontakt z naszym biurem w Katowicach. Nasi inżynierowie podpowiedzą, wyjaśnią, rozwiążą problemy, zaproponują właściwe szkolenie. HotLine 666-881-771.

Eplan na Energetab 2016

Eplan na Energetab 2016

System wczesnego ostrzegania przed pożarem w rozdzielni elektrycznej firmy IntelliSAW zwracał szczególną uwagę zwiedzających targi. Strategia Predykcyjnego utrzymania ruchu (predictive maintenance) jest ostatnio szeroko omawiania. Polega ona na optymalnym wykorzystaniu maszyn, czy urządzeń w celu wykluczenia ewentualnych awarii poprzez alarmowanie np. o wzroście temperatury na poszczególnych obwodach.

IntelliSAW na Energetab 2016

IntelliSAW na Energetab 2016

Zapraszamy na następną, jubileuszową, 30. Edycję targów ENERGETAB 2017.

 
Więcej w Aktualności, Energetab
Platforma EPLAN 2.6 jest już dostępna!

To niemal wzorcowy przykład kultury innowacji „wyciągany prosto z pudełka”. Dzięki nowej wersji 2.6 Platformy EPLAN, użytkownicy mogą skorzystać z...

Zamknij