Strona główna » abmicro.pl » Exertherm – nowy Partner Biznesowy AB-MICRO

Exertherm – nowy Partner Biznesowy AB-MICRO

Z przyjemnością informujemy, że firma AB-MICRO została Partnerem Biznesowym renomowanego dostawcy innowacyjnych rozwiązań z zakresu ciągłego monitoringu termicznego rozdzielni elektrycznych, jakim jest firma Exertherm. Jej głównym obszarem działalności jest rozwijanie zaawansowanych strategii predictive maintenance, które pozwalają przewidywać potencjalne awarie zasilania i z wyprzedzeniem planować interwencje serwisowe.

Poprzez stałe monitorowanie danych z czujników pomiarowych systemu Exertherm, odczytujących temperaturowe parametry pracy punktów krytycznych układów zasilających, możliwe jest efektywne nadzorowanie stanu technicznego rozdzielni niskiego i średniego napięcia oraz transformatorów.

Dzięki korzystaniu z systemów predykcji firmy Exertherm przedsiębiorstwa mogą skutecznie minimalizować czas przestoju produkcji oraz redukować koszty związane z nagłymi naprawami. Rozwiązanie to eliminuje również konieczność wykonywania okresowych przeglądów rozdzielni elektrycznych z wykorzystaniem termokamer, co wydatnie przyczynia się do obniżenia kosztów ich utrzymania.

Partnerstwo z Exertherm umożliwia firmie AB-MICRO oferowanie kompleksowych rozwiązań wspierających stabilną produkcję, niezachwiane bezpieczeństwo oraz maksymalną wydajność swoim Klientom.
Więcej w abmicro.pl, Aktualności
Korekta cennika produktów i rozwiązań ABB

Od 1 lutego 2024 r. obowiązuje nowy cennik produkty i rozwiązań oferowanych przez Biznes Elektryfikacji ABB Sp. z o.o. Producent...

Zamknij