Strona główna » Aktualności » EPLAN Marketplace. Łatwe nawiązywanie kontaktów z profesjonalistami.

EPLAN Marketplace. Łatwe nawiązywanie kontaktów z profesjonalistami.

Nowa usługa EPLAN

Dostawca rozwiązań EPLAN prezentuje nową usługę – EPLAN Marketplace. To międzynarodowa platforma, która łączy użytkowników oprogramowania CAE z dostawcami usług w zakresie inżynierii, produkcji szaf sterowniczych, budowy płyt montażowych oraz doradztwa na całym świecie. Szybki dostęp do dostawców usług w tych środowiskach EPLAN zapewnia bezproblemową pracę nad projektem w każdej sytuacji.

Monheim, Niemcy, 2 marca 2022 r. Nowa platforma EPLAN Marketplace jest już dostępna, zapewniając firmom na całym świecie szybki dostęp do dostawców usług w dziedzinach, które obejmuje system EPLAN. Dostęp do nowej platformy jest bezpłatny i możliwy za pośrednictwem strony internetowej EPLAN.

Nie trać czasu na szukanie – poświęć go na znajdowanie

Dla inicjatorów tej usługi w firmie EPLAN cel jest jasny. „Chcemy, aby nasi klienci na całym świecie odnosili sukcesy” – podsumowuje Marco Litto, starszy wiceprezes ds. strategii i programów korporacyjnych w EPLAN. Codzienna praca pokazuje, że proces projektowania wiąże się z wieloma trudnościami związanymi m.in. z przygotowaniem i integracją danych, z czym firmy czasami nie są w stanie poradzić sobie samodzielnie. Zdarza się, że potrzebują również wsparcia w postaci dodatkowego personelu. W związku z tym nasuwa się pytanie, który dostawca działający w obszarze oprogramowania CAE, zwłaszcza w środowisku EPLAN, jest do tego odpowiedni i może wspomóc mój proces? Następnie rozpoczynają się żmudne poszukiwania, zwłaszcza w większych krajach, które mają mniejszy zasięg wiedzy eksperckiej w zakresie oprogramowania EPLAN. Do tej pory to dział sprzedaży EPLAN pomagał w nawiązywaniu kontaktów z odpowiednimi firmami. Teraz ten proces wyszukiwania zostanie uproszczony dzięki usłudze EPLAN Marketplace.

Powyżej: widok mapy ułatwia znalezienie dostawców, którzy mogą zapewnić wsparcie w międzynarodowym środowisku rynkowym.

Szybki dostęp do międzynarodowych dostawców

EPLAN Marketplace jest podzielony na trzy sektory. Sektor „Usługi inżynierskie”  z ang. “Engineering Services” obejmuje usługi takie jak: tworzenie schematów, projektowanie sprzętu czy konfiguracja danych urządzeń, które na codzień mogą zrekompensować tzw. „wąskie gardła” w projekcie. Sektor „Usługa produkcji modułów” z ang. „Module Manufacturing” obejmuje usługi w zakresie inżynierii szaf sterowniczych, budowy płyt montażowych, okablowania i tworzenia wiązek przewodów. „Doradztwo ogólne” z ang. „General Consulting” obejmuje usługodawców, którzy doradzają wspólnym klientom w zakresie ERP, PLM lub rozwoju oprogramowania (PLC, wizualizacje itp.). Użytkownicy mogą filtrować potencjalnych dostawców usług wyszukując dane według oprogramowania CAE, z którego korzystają, rodzaju usług lub regionu. Następnie mogą kontaktować się z dostawcami bezpośrednio za pośrednictwem platformy.

Podstawą jest sprawdzona jakość

Jak działa platforma EPLAN Marketplace? Usługodawcy mogą zarejestrować się na niej bezpłatnie za pośrednictwem strony internetowej EPLAN. Warunkiem uczestnictwa są udokumentowane kwalifikacje usługodawców, na przykład pracownika, który przeszedł szkolenie na Certyfikowanego Inżyniera EPLAN, a także pozytywna ocena od co najmniej jednego klienta referencyjnego. Następnie Menedżerowie EPLAN weryfikują dostawcę i jego kwalifikacje, a po pomyślnym sprawdzeniu firma zostaje umieszczona na platformie usług. Oczywiście zarówno wpis, jak i samo korzystanie z platformy są bezpłatne. Użytkownicy mogą za pomocą formularza kontaktowego wysłać zapytanie do usługodawcy, wówczas zakres usługi jest uzgadniany i fakturowany bezpośrednio pomiędzy stronami i już poza platformą EPLAN Marketplace. Na platformie można zostawiać opinie o świadczonych usługach, które mogą pomóc innym zainteresowanym w wyborze przyszłego usługodawcy.

W tej chwili na platformie EPLAN Marketplace jest już zarejestrowanych 60 małych i średnich przedsiębiorstw. W najbliższym czasie EPLAN planuje rozszerzyć swoją ofertę w tym zakresie. Zachęcamy firmy posiadające odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje w środowisku inżynierskim na całym świecie do rejestracji w EPLAN Marketplace.

Dowiedz się więcej

Pobierz materiały prasowe

 

 
Więcej w Aktualności, Eplan
ABB SIGNAL – systemy przyzywowe do obiektów służby zdrowia

Elementy ABB SIGNAL od ponad 20 lat znajdują zastosowanie w szpitalach, domach opieki, sanatoriach, hotelach, biurowcach oraz innych, przeznaczonych dla...

Zamknij