Strona główna » Aktualności » ClickShare Mini – bezprzewodowy system prezentacji

ClickShare Mini – bezprzewodowy system prezentacji

Dzięki ClickShare podłączenie do systemu wideo sali konferencyjnej jest tak proste jak naciśnięcie przycisku…

Po naciśnięciu przycisku obraz z komputera pojawia się na dużym ekranie systemu wideo a dźwięk przekazany jest do systemu nagłośnienia. Urządzenia mobilne jak tablety czy telefony komórkowe (z systemem Android lub iOS) po zainstalowaniu prostej aplikacji mogą również wysyłać bezprzewodowo obraz do stacji bazowej ClikShare.

ClcikShare zapewnia prelegentowi możliwość prezentacji w dowolnym momencie spotkania oraz pozwala na zmianę prelegentów dosłownie w ciągu sekundy, co czyni spotkanie bardziej dynamicznym i efektywnym a także pozwala na szybsze podejmowanie decyzji.

Błyskawicznie wyświetlisz dane z dowolnego urządzenia

Zestaw ClikcShare Mini zawiera dwa nadajniki w formie przycisków oraz odbiornik-stację bazową. Stacja bazowa podłączona jest bezpośrednio z systemem wizualizacji sali konferencyjnej. Użytkownik który chce skorzystać z zasobów sprzętowych sali po prostu podłącza przycisk ClickShare do swojego komputera (PC/MAC).Po kilku chwilach uruchamia się aplikacja i po naciśnięciu przycisku obraz oraz dźwięk z jego komputera wysyłany jest bezprzewodowo do stacji bazowej. W przypadku urządzeń przenośnych (Android, iOS) zamiast przycisku wystarczy darmowa aplikacja ClickShare presenter by przekazać obraz.

Dynamiczne spotkania

ClickShare zmienia sposób w jaki prowadzone są spotkania. Zamiast skupiać się na jednym prelegencie i czekać na swoją kolej wszyscy zainteresowani mogą w dowolnym momencie wziąć udział w prezentacji. ClickShare pozwala dynamicznie udostępniać ekran skracając wymagany czas przełączenia komputerów do jednej sekundy. Prostota i uniwersalność zapewniają swobodę użytkowania bez konieczności wsparcia technika z działu IT.

Pobieranie


Click Share Mini – ulotka w formacie pdf
Więcej w Aktualności, Barco
Kontrakty serwisowe EPLAN Software-Service

Jak sama nazwa wskazuje – EPLAN Software-Service to nic innego jak szeroki wachlarz usług doradczych, skrojony z krawiecką dokładnością w...

Zamknij