CMS-200

Oprogramowanie Barco CMS-200 jest zaawansowanym pakietem przeznaczonym do centrów zarządzania. Pozwala użytkownikom, w przyjazny sposób, przejąć kontrolę nad zaawansowanymi systemami wizualizacji, efektywną współpracę oraz szybkie podejmowanie decyzji w każdym centrum zarządzania.. Zarówno operator jak i decydent mają zapewniony szybki dostęp do informacji oraz określenia w, jaki sposób ma być wyświetlana, tak by ich współpraca była najbardziej efektywna.

Podłącz Się

Dzięki temu że CMS-200 oparty został na sieciowej wymianie informacji, użytkownicy mogą w łatwy sposób podłączać się do wiele źródeł, a następnie wyświetlać je na małym monitorze LCD, dużej ścianie graficznej czy stacji roboczej operatora. Ponieważ wszystkie źródła informacji dostępne są w sieci nie ma konieczności stosowania dedykowanych urządzeń do ich wizualizacji.

Kontrola

Oprogramowanie Barco CMS-200 oferuje niemal nieograniczone możliwości kontrolowania i zarządzania wyświetlaczami oraz źródłami. Dopracowane środowisko programowe CMS zapewnia intuicyjne zarządzanie wyświetlaniem informacji.

Współpraca

CMS-200 pozwoliło na nowo zdefiniować pojęcie współpracy w centrach zarządzania. Unikalna koncepcja Perspektyw, pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie powierzchni posiadanych wyświetlaczy i skuteczniejsze współdzielenie posiadanymi, przez każdego z użytkowników, informacjami.
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oprogramowanie dla ścian graficznych

Barco oferuje kompletne portfolio niezawodnych, zaawansowanych a jednocześnie przyjaznych użytkownikowi aplikacji wyspecjalizowanych w zarządzaniu treścią wyświetlaną na ścianie graficznej. CMS-200...

Zamknij