Strona główna » Aktualności » Targi inżynieryjne 4.0: EPLAN i Cideon otwierają swoje wirtualne drzwi

Targi inżynieryjne 4.0: EPLAN i Cideon otwierają swoje wirtualne drzwi

Udany format zeszłorocznych targów przechodzi do następnej rundy w ulepszonej wersji: 15 maja EPLAN wraz ze swoim partnerem, firmą Cideon zorganizują swoje trzecie wirtualne targi dotyczące trendów inżynieryjnych przyszłości. Co nowego: na wirtualnym stoisku zobaczymy cyfrową wersję tegorocznego stoiska firmy EPLAN i Cideon jaką mogliśmy zobaczyć w Hanowerze. Odwiedzający z całego świata będą mogli odbyć wirtualną wycieczkę po poszczególnych stanowiskach. Sprawdzone elementy z ostatnich dwóch lat targów, takie jak prezentacje informacyjne, pokazy na żywo najnowszych wersji oprogramowania oraz możliwość rozmowy z ekspertami z całego świata i nawiązywania kontaktów z innymi użytkownikami, będą dostępne również w tej edycji.

„Łączność dla twojej inżynierii cyfrowej” to hasło firmy EPLAN tegorocznych targów Hannover Messe (23-27 kwietnia 2018), a także motto zbliżających się targów wirtualnych: 15 maja, w godzinach od 8:00 do 20:00 EPLAN i Cideon oferują uczestnikom platformę cyfrową, poprzez którą będą mogli dowiedzieć się więcej o najnowszych osiągnięciach inżynieryjnych i razem eksplorować wspólne projekty. Firma EPLAN, dostawca rozwiązań z siedzibą w Monheim w Niemczech oraz Cideon z oddziałem w Monachium, są na bieżąco z aktualnymi trendami w branży i po raz pierwszy stworzą cyfrowe bliźniacze stoisko targowe z Hannover Messe, będące jednym z elementów ich wirtualnego pokazu. Klienci i potencjalni klienci będą dodatkowo mieli okazję wysłuchać ciekawych prezentacji na żywo dotyczących efektywnej inżynierii, zapoznać się z nowymi funkcjami podczas demonstracji oprogramowania oraz uzyskać przydatne wskazówki w rozmowach z ekspertami i innymi użytkownikami. Wirtualne targi potrwają łącznie dwanaście godzin, aby objąć jak najwięcej stref czasowych na całym świecie i będą się odbywały w języku angielskim. Specjaliści EPLAN i Cideon z całego świata będą dostępni online i będą do dyspozycji w celu udzielania zindywidualizowanych porad, również w innych językach.

Odwiedzający z całego świata mogą rozmawiać i łączyć się z innymi na stanowisku Networking Area.

Współpraca z partnerami i komunikacja między użytkownikami

Aby zapewnić uczestnikom dostęp do różnorodnych tematów, faktyczne stoisko targowe firm EPLAN i Cideon z targów w Hanowerze o całkowitej powierzchni 420 m2 zostanie sfilmowane i przetworzone cyfrowo. Osoby, które nie mogły przyjechać osobiście do Hanoweru lub chcą uzyskać więcej szczegółowych informacji, będą mogły 15 maja br. w łatwy sposób przemieszczać się przestrzennie po symulowanym stoisku na swoim komputerze, tablecie lub smartfonie. Jeśli chodzi o tematy pokazów prowadzonych na żywo i salach wykładowych, głównym tematem tegorocznych targów będzie zbliżająca się premiera nowej wersji Platformy EPLAN 2.8, zapewniająca dostęp do nowej usługi w chmurze obliczeniowej. Innowacje poszczególnych komponentów Platformy EPLAN oraz zalety aplikacji opartych na chmurze zostaną tu szczegółowo przeanalizowane. Co więcej, odwiedzający mogą spodziewać się ciekawych prezentacji produktów w praktycznym wykorzystaniem, w tym takich przyszłościowych rozwiązań, jak EPLAN Cogineer, Syngineer i EPLAN Data Portal.

Wraz z przykładami innowacyjnego wykorzystania oprogramowania EPLAN, wirtualne targi oferują również klientom i partnerom miejsce do pracy w sieci i rozmów. Sukces mówi sam za siebie: w ubiegłym roku, podczas drugiej edycji wirtualnych targów firmy EPLAN i Cideon zarejestrowało się około 950 osób z 70 krajów.

Osoby zainteresowane udziałem są proszone o rejestrowanie się, od 17 kwietnia br., pod następującym adresem www.eplan.de/virtualfair
Więcej w Aktualności, Eplan
Produkt Roku 2017 dla Platformy EPLAN

 Z wielką przyjemnością informujemy, iż Platforma EPLAN wersja 2.7 została laureatem konkursu Produkt Roku 2017 magazynu Control Engineering Polska w...

Zamknij