Strona główna » Aktualności » Targi AUTOMATICON 2017 już za nami

Targi AUTOMATICON 2017 już za nami

W dniach 14-17 marca 2017 roku odbyła się 23-cia edycja Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2017 w Warszawie.

Bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na XXIII. Międzynarodowych Targach Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2017.

Automaticon 2017

Hasłem przewodnim, jakie towarzyszyło stoisku dedykowanemu oprogramowaniu EPLAN, było „industry 4.0”. Poprzez szereg prelekcji, jakie miały miejsce na stoisku w trakcie trwania targów, przy współpracy z naszymi partnerami biznesowymi, firmą Rittal i Phoenix Contact, staraliśmy się przybliżyć znaczenie tej popularnej ostatnimi czasy koncepcji. Prezentacje były wyświetlane na ekranie wielkoformatowym OBLX firmy BARCO, której AB-MICRO jest generalnym dystrybutorem w Polsce.

Automaticon 2017

Zaprezentowaliśmy przedpremierowo najnowszy produkt firmy EPLAN Software & Service – EPLAN Cogineer, którego oficjalna premiera będzie miała miejsce pod koniec kwietnia br. w trakcie targów w Hanowerze, jako dodatek Add-On do EPLAN Electric P8. Nowo stworzone oprogramowanie pozwala na szybkie przejście do automatyzowania procesu tworzenia schematów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych, przy czym wystarczy nacisnąć przycisk, by uzyskać imponujące rezultaty. Użytkownicy mogą natychmiast rozpocząć pracę z tym narzędziem, które jest w pełni zintegrowane ze środowiskiem Platformy EPLAN i zapewnia maksymalną prostotę oraz łatwość obsługi. Nie jest wymagana wiedza specjalistyczna o konfiguracji ani o zarządzaniu wariantami – wystarczy standardowa wiedza o technologii makr.

Automaticon 2017

Zwiedzający mieli możliwość zajrzeć do wnętrza obudowy sterowniczej AE firmy Rittal, która została przygotowana w całości z pełnym wyposażeniem. Dzięki wykorzystaniu oprogramowania EPLAN Pro Panel można było zobaczyć cały projekt szafy oraz jej dokumentację na ekranie OBLX.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

 
Więcej w Aktualności, Automaticon
Styczniki Efficor otrzymały nowe właściwości

General Electric wypuściło na rynek najnowszą wersję styczników i układów rozruchowych Efficor zaprojektowanych do pracy w najbardziej wymagających aplikacjach, m.in....

Zamknij