Strona główna » Hirschmann » Power MICE – pierwszy na świecie przemysłowy przełącznik Giga-Ethernet na szynę DIN

Power MICE – pierwszy na świecie przemysłowy przełącznik Giga-Ethernet na szynę DIN

Hirschmann jako pierwszy na świecie zaoferował przemysłowy Gigabitowy przełącznik, przeznaczony do montażu na szynę DIN, o nazwie Power MICE. Jego konstrukcja jest wzorowana na przełączniku MICE, który odniósł ogromny sukces i jest szeroko stosowany w wielu przemysłowych instalacjach. Power MICE podobnie jak jego poprzednik dedykowany jest do sieci ETHERNET, w których wymagana jest najwyższa niezawodność działania w extremalnych warunkach środowiskowych oraz dodatkowo maksymalnie szerokie pasmo transmisji. Pewną i nieprzerwaną komunikację zapewnia redundantny pierścień – Gigabit HIPER-Ring. Power MICE gwarantuje wysoką elastyczność i zdolność do łatwego dopasowania się do przyszłej rozbudowy, zarówni topologii sieci jak i dalszego rozwoju technicznego. Tym samym zapewnia ciagłość komunikacji na wszystkich poziomach zarówno automatyki jak i zarządzania, w każdym zakładzie produkcyjnym.

Umożliwia współdzielenie jednej sieci LAN dla potrzeb przesyłania danych sterujących procesem automatyki i obrazów wideo z przemysłowych kamer nadzoru wideo, które są coraz powszechniej stosowane, bez obawy przeciążenia sieci i ograniczenia pasma transmisji.
Porty Ethernet przełącznika moga być łatwo dopasowane do wymagań klienta dzięki róznym modułom interfejsów, podobnie jak w przełączniku MICE.

Stan pracy może być monitorowany przez dwa beznapięciowe styki sygnalizacyjne. Bardzo szczegółowe informacje o stanie pracy są dostępne za pomocą przeglądarki Internetowej jak również poprzez wbudowany interfejs SNMP, który pozwala używać oprogramowania do centralnego zarządzania siecią jak np. HiVision firmy Hirschmann.

 

Więcej informacji:
Więcej w Hirschmann
Nowa Rodzina Przełączników Rail – RS2-16M

Zapotrzebowanie na przełączniki z dużą ilością portów w korzystnych cenach jest szczególnie pożądane w automatyce każdego zakładu. W celu rozbudowy...

Zamknij