Strona główna » Aktualności » Jubileuszowe 40. Gdańskie Dni Elektryki 2015 zakończone

Jubileuszowe 40. Gdańskie Dni Elektryki 2015 zakończone

W dniach 5-7 listopada 2015 roku, odbyły się Gdańskie Dni Elektryki, które są powszechnie znanym i poważanym na Pomorzu wydarzeniem z zakresu szeroko pojętej elektrotechniki, energetyki oraz automatyki. Jest to również jedna z niewielu okazji do integracji oraz spotkania na gruncie koleżeńskim oraz branżowym przedstawicieli środowisk elektrycznych z całego Pomorza i innych regionów Polski.

W trakcie Gdańskich Dni Elektryki nie mogło zabraknąć wykładów tematycznych prowadzonych przez naukowców z całego kraju, którzy mieli możliwość przekazania wyników swoich badań i prac szerokiemu gronu odbiorców. Dodatkowo coroczne targi firm z branży elektrycznej i energetycznej zaprezentowały najnowsze produkty, które połączone były z ofertami stażów i praktyk dla studentów.

Podobnie jak w latach ubiegłych, firma AB-MICRO poprowadziła warsztaty, w trakcie których uczestnicy mogli poznać najnowszą wersję Platformy EPLAN 2.5. Nowa wersja Platformy EPLAN umożliwia zarządzanie danymi w procesie inżynieryjnym począwszy od procesu planowania, poprzez szczegółowy projekt, aż po produkcję i serwis. Najważniejsze funkcje obejmują przede wszystkim szybką edycję i proste zarządzanie dokumentacją, szybsze tworzenie szablonów makr i uproszczoną standaryzację.
Więcej w Aktualności, Eplan
EPLAN Fluid – inżynieria płynów dla profesjonalistów

EPLAN Fluid jest narzędziem inżynierskim przeznaczonym do automatycznego projektowania i dokumentacji obwodów w instalacjach hydraulicznych i pneumatycznych, zgodnym z obowiązującymi normami, t.j. ISO...

Zamknij