Strona główna » EPLAN oprogramowanie CAE

EPLAN oprogramowanie CAE

 

Zmiany, zmiany, zmiany – zakończenie dystrybucji oprogramowania Eplan

„Gdy 19 lat temu, w roku 2003, rozpoczynaliśmy niewielkim, bo zaledwie dwuosobowym,  zespołem dystrybucję oprogramowania firmy Eplan byliśmy jednym z wielu, i to mniej znaczącym, graczem na polskim rynku CAE. Po 19 latach staliśmy się zgranym, ponad 20-osobowym zespołem oferującym całe portfolio Eplan – Efficient Engineering, zapewniając naszym klientom nie tylko oprogramowanie, ale również wsparcie techniczne i konsultacje. Budowany przez lata zespół dobrze odnalazł się na polskim rynku i został doceniony przez szerokie grono klientów, zaś samo oprogramowanie stało się standardem w wielu branżach, zajmując jedno z najwyższych miejsc w rankingu rynkowym.

Nasz sukces nie został niezauważony. Już od dłuższego czasu prowadziliśmy ścisłą współpracę z naszym dostawcą wiedząc, że w perspektywie planowane jest przejęcie naszego zespołu i rezygnacja z lokalnego dystrybutora. Proces ten trwał długo, ale z dniem 1 czerwca  b.r. zakończył się skutkując powstaniem firmy Eplan Software & Services Sp. z o.o., która od tego momentu całkowicie przejęła obowiązki wykonywane dotychczas przez AB-Micro.

Na mocy porozumienia pomiędzy AB-Micro Sp. z o.o. i Eplan Software & Services Sp. z o.o. przekazane zostały zarówno obowiązki jak i cały, dobrze Państwu znany, zespół tworzący dotychczasowy Pion CAE. W nowej firmie Eplan Software & Services Dyrektorem Zarządzającym jest Artur Marcinkowski, a w jego zespole, nadal w tych samych lokalizacjach,  znajdziecie Państwo te same, znane Wam, osoby, co powinno skutecznie zagwarantować ciągłość działania po dokonanej zmianie.

Naszym kolegom i współpracownikom dziękujemy za wiele lat wspólnych sukcesów i życzymy nowych, już pod skrzydłami Eplana. A przed nami, nowe możliwości…”

 

Jerzy Białousz

Prezes AB-Micro Sp. z o.o.

 

 


Informujemy, że z dniem 1 czerwca 2022 obowiązki firmy AB-Micro Sp. z o.o. w zakresie oprogramowania EPLAN przejęła firma EPLAN Software & Services Sp. z o.o.

Numery telefonów pozostają bez zmian.

Zmianie uległy wszystkie adresy e-mail.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem pod numerem telefonu +48 (32) 721 60 00, lub odwiedzenie strony www.eplan.pl.

Kontakt


 

Przejdź na stronę www.eplan.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
BARCO wielkoformatowe ściany graficzne

AB-Micro jest Generalnym Dystrybutorem sieciowych systemów wielkoformatowej wizualizacji - tylnoprojekcyjnych ścian graficznych oraz ścian diodowych LED firmy Barco. Klientom oferujemy zarówno...

Zamknij