Strona główna » SZKOLENIA

SZKOLENIA

Firma AB-Micro Sp. z o.o. prowadzi cykliczne szkolenia w zakresie oferowanych produktów i systemów.

Szkolenia o ustalonym programie:

Szkolenia „na zamówienie”:

Aby wyjść na przeciw indywidualnym wymaganiom Klientów prowadzimy także szkolenia dedykowane, o specjalnie dobranej tematyce i w terminach dogodnych dla uczestników. Szkolenia „na zamówienie” swoim zakresem mogą obejmować wiedzę z praktycznie całej oferty naszej firmy, tj.: oprogramowanie przemysłowe, oprogramowanie inżynierskie, aktywny sprzęt sieciowy w wykonaniu przemysłowym, bezprzewodowa transmisja danych, lokalizacja pojazdów, wielkoformatowe systemy prezentacji graficznej.

Program indywidualnego szkolenia może łączyć w sobie kilka tematów, np. system wizualizacji Movicon oraz jego współpraca ze specyficznymi sterownikami PLC i systemem telemetrii GPRS. Program szkoleń „na zamówienie”, czas trwania i zakres materiału jest każdorazowo uzgadniany indywidualnie. Szkolenia tego typu trwają zazwyczaj od 1 do 4 dni i odbywają się w siedzibie naszej firmy.
Przeczytaj poprzedni wpis:
WDROŻENIA

Firma AB-Micro Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, realizacją, integracją i serwisem systemów automatyki przemysłowej już od ponad 20 lat....

Zamknij