Strona główna » Produkty GE Industrial Solutions

Produkty GE Industrial Solutions

Thomas Edison to ceniony na całym świecie geniusz, obdarzony niezrównanym genem wynalazczości. Dziś mniej pamiętamy o jego innym talencie – pioniera biznesu. Dzięki pracy, polegającej na przygotowaniu firm, z różnych branż, do wdrożenia innowacji, Edison zbudował podwaliny pod sukces koncernu GE.

Współcześnie GE, dzięki wieloletniemu rozwojowi, ma w swoim portfolio szeroką gamę wiodących przedsiębiorstw. Oferta koncernu obejmuje wzrost z jednoczesnym obniżeniem kosztów, podnosi siłę finansową i usprawnia kontrolę, co pozwala na lepsze wykorzystanie możliwości cykli produkcyjnych. Efektem jest płynne wdrażanie i późniejsze, bezproblemowe funkcjonowanie rozwiązań w dowolnym środowisku.

Nowy katalog aparatury kontrolno-sterowniczej 2018

Osprzęt GE Industrial Solutions

Katalog Redline 2017dokument PDF

GE Industrial Solutions jest wiodącym dostawcą rozwiązań w aparaturze niskiego i średniego napięcia, w szczególności komponentów do instalacji elektrycznych w aplikacjach budowlanych i przemysłowych, produktów kontrolno-sterowniczych, obudów ogólnego zastosowania oraz rozdzielnic. Oferta produktowa GE Industrial Solutions skierowana jest do hurtowni elektrotechnicznych, instalatorów i wykonawców, producentów rozdzielnic i urządzeń oraz energetyki zawodowej.

GE Lighting

GE Lighting – amerykańskie przedsiębiorstwo, dział koncernu General Electric, produkujące sprzęt i akcesoria oświetleniowe, zatrudniające 17 000 pracowników. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Nela Park, East Cleveland, Ohio. (Wikipedia)

GE-zastosowania-morskie
Produkty GE do aplikacji morskich

 Przeczytaj poprzedni wpis:
Pomoc techniczna / Technical Support

Oprogramowanie HMI/SCADA Movicon firmy PROGEA / Movicon HMI/SCADA software by PROGEA www.movicon.pl Sterowniki i panele operatorskie GEIP, Siemens / PLCs...

Zamknij