Strona główna » Aktualności » Zaproszenie na ENERGETAB 2019

Zaproszenie na ENERGETAB 2019

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych dwóch stoisk
na XXXII. Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich

ENERGETAB 2019,

które odbędą się w dniach 17 – 19 września 2019 roku,
al. Armii Krajowej 220, Bielsko-Biała, tereny ZIAD.

Na stoisku A3 pokażemy ścianę graficzną firmy BARCO o przekątnej ekranu 140” i rozdzielczości 3840×2160 punktów. Powstanie z czterech modułów tylnoprojekcyjnych OL-721, z laserowym układem oświetlającym LED oraz kontrolera TransFormN-SD wraz z oprogramowaniem CMS do zarządzania wyświetlaną informacją.

Zaprezentujemy również niezawodne systemy sterowania APS – Automatic Power Switch (SZR-y). Oferowane układy automatyki APS obsługują szeroki wachlarz rozwiązań załączania rezerwy zasilania stosowanych w energetyce, przemyśle, obiektach infrastruktury i użyteczności publicznej. Rozwiązanie dedykowane do współpracy z wyłącznikami GE Industrial Solutions. APS Smart oferuje zdalny nadzór przez GPRS/3G/LTE.

Natomiast na stoisku G10 będziecie Państwo mogli zapoznać się z:

  • VALUE CHAIN – zintegrowanym łańcuchem wartości. To komputerowe wspomaganie procesu prefabrykacji szaf umożliwiające automatyczny dobór materiałów i wizualizację efektu końcowego. Pozwala utrzymać pełną spójność zarządzania projektem, tworzenia dokumentacji oraz zarządzania zmianami. Pomagają tutaj produkty: EPLAN Data Portal, EPLAN Electric P8, EPLAN Pro Panel i EPLAN Smart Wiring.
    EPLAN wraz z siostrzaną firmą Rittal dostarcza rozwiązanie, które pomaga klientom oszczędzać czas i pieniądze, zapobiegać błędom oraz stale zwiększać wydajność.
  • aplikacją EPLAN Smart Wiring wyposażoną w nową technologię Client-Server, która poprzez instalację na lokalnym urządzeniu lub na serwerze, udostępnia dane projektu centralnie oraz umożliwia jednoczesną pracę wielu użytkownikom nad jednym projektem.
  • aplikacją EPLAN eVIEW umożliwiającą przeglądanie i komentowanie zmian za pomocą przeglądarki internetowej z dowolnego miejsca. Oprogramowanie łatwo i intuicyjnie prowadzi użytkownika podczas kontroli wprowadzania i oznaczania zmian w projekcie, umożliwia bezpieczną i przejrzystą komunikację z różnymi działami, dostawcami i usługodawcami. A wszystko to bez użycia papieru, z danymi bezpośrednio z chmury.

Serdecznie zapraszamy!

wtorek – środa (17 i 18.09) od 9:00 do 17:00
czwartek (19.09) od 9:00 do 15:00
Wstęp wolny!


Więcej w Aktualności, Energetab
Komponenty GE do pojazdów trakcyjnych

W ofercie produktowej GE Industrial Solutions posiadamy urządzenia elektryczne dostosowane do użytku w taborach kolejowych. Podlegają one najwyższym wymaganiom bezpieczeństwa...

Zamknij